کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
همه چيز در مورد پزشكي
آلودگي هوا,اخبار پزشكي,خبرهاي پزشكي,بهداشت
رييس انجمن تغذيه ايران ضمن تشريح عوارض و مضرات آلودگي هوا، گفت: به منظور پيشگيري از آسيب‌هاي ناشي از آلودگي هوا، بايد از نظر تغذيه‌اي بدن خود را از مواد آنتي‌اكسيدان غني كنيم تا ضرر ناشي از تنفس آلاينده‌هاي هوايي به حداقل برسد.

دكتر جلال‌الدين ميرزاي رزاز درگفت‌وگو با ايسنا، درباره تاثيرات آلودگي هوا بر انسان گفت: آلودگي هوا به طرق گوناگوني مي‌تواند آثار زيان‌بار درازمدت و كوتاه‌مدتي بر سلامت انسان‌ها بگذارد. تاثير آلودگي هوا بر افراد مختلف، متفاوت است. آسيب‌پذيري برخي افراد در برابر آلودگي هوا بسيار بيشتر از سايرين است. كودكان كم سن و عسل پزشكي سال و سالمندان بيشتر از ديگران از آلودگي هوا آسيب مي‌بينند.
برچسب‌ها: جوش صورت، اخبار پزشكي، تاثيرات آلودگي هوا بر انسان، دكتر جلال‌الدين ميرزاي رزاز، آلودگي هوا، عوارض آلودگي هوا، بهداشت،


ادامه مطلب

تاريخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۳:۱۲ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
از درد دوران رشد در كودكان بيشتر بدانيد
درد پاها در حدود سن سه تا چهار سالگي در دوران كودكي شروع مي‌شوند و مجدداً در حدود سنين هشت تا دوازده سالگي رخ مي‌دهند، زماني كه نزديك سنين نوجواني بچه‌ها است.

به گزارش : آيا تابه‌حال برايتان اتفاق افتاده كه كودك شما شب‌ها از درد پاهاي خود در سنين رشد از خواب بيدار شود و احساس ناراحتي كند؟
برچسب‌ها: بهداشت نيوز، سلامت، بهداشت، درمان، كودك،


ادامه مطلب

تاريخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۲:۱۳ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
توليد دارو توسط چيني ها,اخبار اقتصادي,خبرهاي اقتصادي,تجارت و بازرگاني
مديرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از پيشنهاد چيني‌ها سوپرازورب p براي توليد دارو در اين منطقه با هدف توزيع و مصرف در كشورهاي مسلمان با برند حلال خبر داد.

عبدالرحيم كردي در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به درخواست چيني‌ها مبني بر فعاليت در منطقه آزاد چابهار به منظور توليد دارو براي مصرف در كشورهاي مسلمان و منطقه‌ با برند حلال، اظهار كرد: چيني‌ها پيشنهادي را در ارتباط با توليد پانسمان phmb دارو به جهت عرضه به كشورهاي منطقه‌اي و اسلامي ارائه كرده‌اند كه اين پيشنهاد در دست بررسي است و يكي از موضوعاتي است كه مي‌تواند زمينه‌ همكاري‌هاي مناسبي را فراهم كند. در عين حال بايد بدانيم كه چيني‌ها در زمينه توليد دارو موفق هستند و بازارهاي مناسبي نيز دارند.
برچسب‌ها: تخصصي تجهيزات پزشكي در چابهار، فعاليت چيني هاي در منطقه آزاد چابهار، مديرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، تجارت و بازرگاني، اخبار اقتصادي، صنايع دارويي در چابهار، توليد دارو توسط چيني ها، عبدالرحيم كردي،


ادامه مطلب

تاريخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۱:۳۶ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
آسانترين راه تشخيص سالم بودن ميوه و سبزيجات
يك متخصص تغذيه گفت: با وجود اينكه خوردن ميوه‌هايي با ظاهر شكيل و جذاب بسيار لذت بخش است، اما بايد بدانيد اين ظاهر خوب بر اثر استفاده از مواد شيميايي و كود‌ها بوده است.

به سوپرازورب h گزارش ، محمد باقر مينايي متخصص طب سنتي درباره فوايد و ضرر‌هاي مصرف سماق اظهار كرد: مهم ترين خاصيت سماق رقيق كنندگي خون است؛ سماق فراوري شده و آماده مصرف با اضافه شدن به غذاها و تركيبات گوشتي از بروز غلظت خون و مشكلات لوهمن روشه ناشي از آن جلوگيري مي‌كند.

وي تصريح كرد: اين گياه در مراحل اوليه قابل مصرف نيست و سماق مصرفي غذا ها بايد فراوري شده باشد؛ در صورت مصرف سماق تازه خطر مصموميت، بروز آسيب‌هاي كبدي و ايجاد تغيير رنگ در پوست در كمين افراد خواهد بود.

به ميوه‌هاي انتخابي كرم‌ها اعتماد كنيد
مينايي پانسمان phmb همچنين درباره شناسايي ميوه‌هاي سالم اظهار كرد: با وجود اينكه خوردن ميوه‌هايي با ظاهر شكيل و جذاب بسيار لذت بخش است اما بايد بدانيد اين ظاهر خوب بر اثر استفاده از مواد شيميايي و كودها بوده است.

وي ادامه داد: وجود برخي موجودات ريز مثل انواع كرم و حشرات كه معمولا مصرف سوپرازورب p كننده را آزرده مي‌كرده و حتي منجر به دور انداخته شدن ميوه مي‌شود، كاملا طبيعي است، تنها در صورتي شاهد برخي لكه‌ها، خرابي يا حضور حشرات روي ميوه خواهيم بود كه مواد شيميايي در روند رشد ميوه استفاده نشده باشد و آن محصول با طي كردن روند طبيعي خود رشد كرده باشد.

اين متخصص طب سنتي در پايان جراحي پوست تاكيد كرد: بنابراين داشتن سايزهاي متفاوت، حضور برخي حشرات و برخي لكه‌ها يا خرابي، معياري خوب براي تشخيص طبيعي بودن و سلامت ميوه‌هاست.

برچسب‌ها: ضرر‌هاي مصرف سماق، فوايد سماق، خاصيت سماق، راه تشخيص سلامت ميوه ها، بهداشت نيوز، وزارت بهداشت، سلامتي، تغذيه سالم،


ادامه مطلب

تاريخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۹:۱۴ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
كمبود جراحي تخصصي سرطان,اخبار پزشكي,خبرهاي پزشكي,بهداشت
رييس مركز مديريت پيوند و درمان بيماري‌هاي وزارت بهداشت با اشاره به وضعيت غربالگري سرطان در كشور،‌ گفت: در خصوص جراحي تخصصي سرطان، به طور كلي در سطح كشور كمبود وجود دارد پماد زخم بستر كه با تدوين برنامه سطح‌بندي خدمات سرطان و تربيت هدفمند نيروهاي تخصصي سرطان تلاش مي‌كنيم تا در طي سال‌هاي آينده كيفيت اين خدمات افزايش يابد.

دكتر مهدي شادنوش در گفت‌وگو با ايسنا، گفت: تشخيص زودهنگام سرطان، يكي از راهبردهاي مهم جهت شناسايي به موقع بيماران، افزايش اثربخشي مداخلات و كاهش هزينه‌ها است، اما براي اينكه يك آزمايش يا روش باليني به عنوان روش غربالگري براي تشخيص زودهنگام استفاده شود، بايد داراي چندين خصوصيت باشد؛ خريد قطره آهن فروزومال ساده و ارزان بوده، مقبوليت عمومي و حساسيت بالا داشته و در صورتي كه بيماري با اين روش پيدا شد، درمان مناسبي در علم پزشكي براي آن وجود داشته باشد. حال در صورتي كه بيماري با اين روش پيدا شد و درمان مناسب هم وجود داشت، درمان به‌گونه‌اي باشد كه طول عمرش افزايش يافته يا دست كم كيفيت زندگي بيمار بهتر شود.
برچسب‌ها: اقدامات وزارت بهداشت در خصوص درمان، دكتر مهدي شادنوش، تشخيص سرطان، كمبود جراحي تخصصي سرطان، رييس مركز مديريت پيوند، صحبت هاي دكتر مهدي شادنوش راجع به سرطان، بهداشت، اخبار پزشكي،


ادامه مطلب

تاريخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۷:۱۵ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
پاك كردن لكه هاي فرش با يك راهكار ويژه
با استفاده از مواد طبيعي كه ما به شما پيشنهاد مي دهيم ديگر نگران تميز كردن لكه ها يا مواد ريخته شده روي فرش نباشيد.با اين شوينده هاي خانگي ديگر آسيبي به تار و پود فرش ها نمي رسد.

به گزارش ، با استفاده از مواد طبيعي كه ما به شما پيشنهاد مي دهيم ديگر نگران تميز كردن لكه ها يا مواد ريخته شده روي پانسمان سوربكت فرش نباشيد.با اين شوينده هاي خانگي ديگر آسيبي به تار و پود فرش ها نمي رسد.

جوش شيرين
كمتر چيزيست كه نتوان با جوش شيرين و سركه تميز كرد. خوشبختانه لكه هاي فرش هم از اين امر مستثني نيستند. فقط كافيست پودر جوش شيرين را روي لكه فرش بريزيد و سركه سفيد را اضافه كنيد. بعد از تمام شدن كف حاصل، يك دستمال را كه قدرت جذب بالايي دارد، روي فرش بكشيد تا سركه را جذب كند، بگذاريد اين قسمت خشك شود. با جاروبرقي باقي مانده جوش شيرين را جمع كنيد. براي لكه sorbact پانسمان هاي بزرگ تر از جوش شيرين به تنهايي استفاده كنيد. آن را روي فرش بپاشيد و حداقل بعد از نيم ساعت جاروبرقي بزنيد.

نمك
مخلوط سركه و نمك نيز از بين برنده لكه فرش است. اين دو ماده را به صورت خمير درآوريد و روي لكه بريزيد، بگذاريد تا جذب شوند. دستمال مرطوب را روي محل مورد نظر بماليد. بعد از خشك شدن جاروبرقي بكشيد.

بخار
آب را داخل دستگاه بخارشور بريزيد. كاتالوگ دستگاه را با دقت بخوانيد. در صورت اجازه استفاده از مواد شيميايي، بهتر است پانسمان عسل به جاي آن از مخلوط آب و سركه استفاده كنيد.

پراكسيد هيدروژن
پراكسيد هيدروژن تميزكننده فوق العاده اي به خصوص براي لكه هاي پروتئين و خون است. با ريختن اين ماده روي فرش، شاهد از بين رفتن لكه خواهيد بود. روي محل مورد نظر آب يا سركه سفيد بماليد.

استفاده از زمين شور
با استفاده از زمين شور هم مي توانيد فرش را تميز كنيد. دو پيمانه جوش شيرين را با يك چهارم پيمانه بوره يا تكه هاي صابون مخلوط كنيد. به اين مواد 10-20 قطره قيمت پانسمان سوربكت اسانس معطر دلخواه اضافه كنيد. معمولا از اسطوخودوس يا ليمو استفاده مي شود. مواد را خوب به هم بزنيد و با اسپري روي فرش بپاشيد. در مرحله بعد يك چهارم پيمانه آب گرم را با يك پيمانه سركه سفيد مخلوط كنيد. زمين شور اسفنجي را داخل آن كنيد و روي مواد ريخته شده قبلي بكشيد. بگذاريد فرش حداقل يك ساعت خشك شود سپس جاروبرقي بكشيد.

پودر ذرت
چه باور كنيد يا نه، پودر ذرت هم به تميز كردن فرش شما كمك مي كند. يك پيمانه از آن را با يك پيمانه بوره و يك دوم ساكارز پيمانه جوش شيرين مخلوط كنيد و روي فرش بپاشيد. با كشيدن يك پارچه مرطوب يا زمين شور اسفنجي روي فرش آن را تميز كنيد. بعد از خشك شدن جاروبرقي بزنيد.

برچسب‌ها: تميز كردن لكه روي فرش، آسانترين راه حل كردن لكه هاي روي فرش، انواع لكه ها، پاك كردن انواع لكه ها، بهداشت، بهداشت نيوز، وزارت بهداشت، سلامتي،


ادامه مطلب

تاريخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۶:۱۵ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)

اقدامات لازم براي ترك هروئين

اولين قدم براي ترك هروئين، سم زدايي بدن است. براي اكثر افراد، ترك هروئين حداقل يك هفته زمان خواهد برد. همچنين از داروهاي مختلف مانند متادون و بوپرنورفين نيز براي كمك به سم زدايي بدن استفاده مي‌شود.
ترك هروئين
ستاره |
سرويس سلامت – هروئين يك داروي مخدر غير قانوني و بسيار اعتياد آور است كه از مورفين تهيه شده و در مصرف كننده احساس لذت و خوشي را پديد مي‌آورد. با وجود آنكه مصرف هروئين خطرات بسياري دارد، اما همچنان ميان معتادان از محبوبيت خاصي برخوردار است. بازپروري و ترك هروئين شامل برنامه‌هاي مختلفي مانند سم زدايي بدن، بستري در بيمارستان و مراقبت‌هاي خارج از بيمارستان مي‌شود. آشنايي با علائم اعتياد، اولين قدم براي درمان و ترك مواد مخدر است.


سم زدايي بدن (ِDetox)

اگر شما به هروئين معتاد هستيد و به طور ناگهاني استفاده از آن را متوقف كنيد، علائم ترك اعتياد ظاهر خواهند شد. شدت علائم بستگي به مدت زمان مصرف هروئين و همچنين ميزان دوز مصرفي دارد. علائم ترك اعتياد در برخي از افراد مي‌تواند تا چند ماه ادامه داشته باشد.

علائم ترك هروئين عبارتند از:
 • بي قراري و بي تابي
 • درد اترومن عضلات و استخوان
 • بي خوابي
 • اسهال
 • استفراغ
 • احساس گرما و سرما
 • پرش اندام‌ها
 • بروز علائمي شبيه به آنفولانزا
 • اضطراب
 • گشاد شدن مردمك‌ها
 • تعريق
 • ريزش اشك


برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب

تاريخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۴:۱۳ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
نوشدارويي براي سلامتي و تناسب اندام شما
چاي گانودرما ( چاي ريشي، چاي جان افزا) يكي از محصولات طبيعي است كه مي‌تواند براي حفظ و بهبود سلامت بسيار مؤثر باشد. اين چاي تشكيل شده از قارچ گانودرما است كه خواص متعدد آن در حوزه سلامت به اثبات رسيده است.

به گزارش ، پس اگر شما تا اين لحظه چاي گانودرما را ننوشيده‌ايد، با آرامش از نوشيدن چايي باستاني و مؤثر كه جداي از مصرف آن، مزاياي بي شماري را براي سلامتي شما به همراه دارد، لذت ببريد. در اين مطلب سعي خواهيم كرد كه به اختصار علاوه بر معرفي به بررسي چند مورد از خواص آن بپردازيم.

چاي گانودرما چيست؟
چاي گانودرما يا چاي ريشي، چايي كه از قارچ‌هاي خشك چسب هارتمن و يا پودر شده گانودرما (ريشي) كه داراي نام علمي Ganoderma lucidum است تهيه شده است. اين قارچ‌ها در جنگل ها و در چين و بسياري از نقاط جهان رشد مي‌كند، ولي به خاطر خواص كاربردي تغذيه‌اي و ويژگي‌هاي مؤثر دارويي و تأثير بر سلامت افراد مصرف كننده، كشت مي‌شود.

به خاطر تلخي و نداشتن طعم مطبوع، اين قارچ چندان از نظر خوراكي و استفاده در غذاهاي مختلف محبوب نيست اما اگر اين مواد مي‌توانند به همراه چاي، قهوه و يادمنوش هاي گياهي مصرف شوند. براي تهيه چاي گانودرما بهتر است كه از قارچ‌هاي گانودرمايي كه داراي رنگ سرخ هستند استفاده كنيد چون اين قارچ‌ها داراي تركيبات مؤثر و فعال و داراي سطح بالايي از موادي نظير بتاگلوكان، پلي ساكاريدهاي محلول در آب و جداي از موارد فوق‌ تري ترپن ها هستند كه همگي آنها داراي اثرات آنتي اكسيداني بوده و بالطبع داراي قدرت تحريك سلامت هستند.

مزاياي بهداشتي ناشي قيمت پانسمان هارتمن از مصرف چاي گانودرما
به طور كلي فوايد ناشي از مصرف چاي گانودرما عبارت از اثر آن در پيشگيري از ابتلاي به سرطان، تقويت سيستم ايمني بدن، كمك به كاهش فشار خون و بهبود فرايند كاهش وزن و موارد ديگر است.

تقويت سيستم ايمني
اين چاي پرخاصيت باعث تحريك و بهبود كارايي سيستم ايمني شده و با توجه به خواص آنتي باكتريال و آنتي وايرال باعث كاهش احتمال ابتلاي به عفونت به خصوص عفونت در دستگاه گوارش و روده خواهد شد.

كاهش و كنترل بيماري فشار خون
در مطالعات مختلفي كه در آن خواص قارچ گانودرما بررسي شده است، نشان داده شده كه مواد تشكيل دهنده آن در كاهش و كنترل فشار خون و متعاقب آن پيشگيري از ابتلاي به تصلب شرايين (آترو اسكلروزيس)، حملات قلبي و سكته هارتمن قلبي نقش موثري دارد.

پيشگيري از سرطان
تركيبات آنتي اكسيداني كه در اين ماده غذايي وجود دارد با توجه به خواص مؤثر خود مي‌تواند رشد تومور در بدن افراد مصرف كننده را متوقف و در نتيجه باعث پيشگيري در ابتلاي به سرطان مي‌شود.

كمك به فرايند كاهش وزن
چاي گانودرما با توجه به ويژگي‌هاي خود مي‌تواند باعث تحريك هضم و در نتيجه بهبود در كارايي متابوليسم و در نتيجه جذب مواد مغذي شده و در نهايت به هرچه بهتر بودن رژيم غذايي و كاهش وزن در شما كمك خواهد كرد.

سم زدايي هرچه بيشتر بدن
با توجه به خاصيت سم زدايي از طريق افزايش ادرار و پيشگيري از جذب و ذخيره مواد نامناسب نمايندگي محصولات هارتمن در بدن چاي گانودرما، عنصري مؤثر براي سم زدايي مؤثر خطرناك از خون و كبد است.

آلرژي
خواص بهبود دهنده كارايي سيستم ايمني، به جز بالابردن ضريب امنيت بدن، در كاهش حساسيت و آلرژي نقش موثري دارد.

اثرات جانبي ناشي از مصرف چاي گانودرما
جداي از خواص موثري كه اين ماده غذايي و چاي آن براي بدن به ارمغان خواهد آورد، ممكن است باعث حساسيت و ايجاد عوارضي جانبي در بدن فرد مصرف كننده شود. از جمله اين عوارض محتمل خشكي دهان، گلو،سينوس‌ها و همچنين التهاب معده و وجود خون در مدفوع شخص مصرف كننده باشد.

جداي از موارد فوق مثل هر ماده غذايي كه مصرف بيش از حدآن، آثار زيان باري به دنبال دارد و مصرف بيش از حد آن باعث ايجاد سميت در كبد خواهد شد، از اين رو با توجه به ويژگي‌هاي آن بهتر است كه بيشتر از سه ليوان از چاي گانودرما را در طول روز مصرف نكنيد. همچنين به طور خودسرانه اين عفونت بدن چاي را مصرف نكنيد و براي هرچه بيشتر آگاه شدن و داشتن رژيم غذايي مناسب، قبل از مصرف آن با يك پزشك يا متخصص تغذيه مشورت كنيد.

برچسب‌ها: چاي گانودرما، خواص چاي گانودرما، دمنوش هاي گياهي، كاهش وزن، بهداشت نيوز، وزارت بهداشت، سلامتي، طب سنتي، طب ايراني، طب اسلامي،


ادامه مطلب

تاريخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۰:۱۸ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
برداشتن آپانديس ريسك ابتلا به پاركينسون,اخبار پزشكي,خبرهاي پزشكي,تازه هاي پزشكي
طبق قيمت پماد زخم بستر نتايج يك تحقيق جديد، برداشتن آپانديس موجب كاهش ريسك بيماري پاركينسون مي شود.

به گزارش مهر، محققان موسسه تحقيقاتي وان آندل ميشيگان در اين مطالعه به بررسي نحوه تاثير جراحي آپانديس قطره فروزومال بر ريسك ابتلا به پاركيسنون در بين ۱.۶ ميليون سوئدي پرداختند.
برچسب‌ها: اخبار پزشكي، افزايش بيماري پاركينسون، سيستم عصبي، برداشتن آپانديس ريسك ابتلا به پاركينسون، بيماري پاركينسون، تازه هاي پزشكي،


ادامه مطلب

تاريخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۸:۱۸ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
اين داروها عامل بزرگ چاقي در بزرگسالي
نتايج يك بررسي جديد نشان مي‌دهد، آنتي بيوتيك‌هاي اوليه ممكن است باعث افزايش وزن كودكان در بزرگسالي شود.

به گزارش ، محصولات مدي هاني نتايج يك بررسي جديد نشان مي‌دهد، آنتي بيوتيك‌هاي اوليه ممكن است باعث افزايش وزن كودكان در بزرگسالي شود.

كارشناسان بهداشتي مي‌گويند، مصرف بي‌اندازه آنتي‌بيوتيك توسط مردم به يك بحران تبديل شده است؛ مقاومت آنتي‌بيوتيكي مي‌تواند جان افراد را به خطر مدي هاني بي‌اندازد.
مقاومت آنتي‌بيوتيكي يعني ميكروب‌هاي بيماري‌زا كه براي مبارزه با آنان آنتي‌بيوتيك استفاده مي‌شوند، با جهش ژني نسبت به اين داروها مقاومت پيدا كنند و نسل‌هاي جديدي به وجود بيايند كه نتوان با آنها مبارزه كرد.

از مهم‌ترين عوامل اين نوع مقاومت دارويي، مصرف خودسرانه يا بيش از كرم محافظ مدي هاني حد آنتي بيوتيك‌ها است.در سال 2014 سازمان بهداشت جهاني از مقاومت دارويي در برابر آنتي‌بيوتيك‌ها به عنوان يك «تهديد بزرگ جهاني» نام برد.اين سازمان با بررسي آمار مربوط به 114 كشور، از افزايش مقاومت دارويي در همه نقاط جهان خبر داد.

اين نهاد وابسته به سازمان ملل متحد، عسل پزشكي روز 30 آوريل 2014 با انتشار گزارشي اعلام كرد جهان وارد دوره «پسا آنتي‌بيوتيك» شده است؛ دوره‌اي كه عفونت‌هاي ساده‌اي كه براي ساليان طولاني قابل درمان بودند، كشنده شده‌اند.

اين در حاليست كه پژوهش‌هاي جديد نشان مي‌دهد، مصرف اين دارو دليلي بر چاقي نيز هست.

يافته‌هاي ژل medihoney اين پژوهش كه در مجله «Pediatrics» منتشر شده است، ثابت مي‌كند ميان مصرف آنتي‌بيوتيك در كودكي و ابتلا به چاقي در بزرگسالي ارتباط مستقيم وجود دارد.

برچسب‌ها: آنتي بيوتيك‌ها، افزايش وزن، چاقي در بزرگسالي، علل چاقي در بزرگسالي، بهداشت نيوز، وزارت بهداشت، سلامتي، دارو،


ادامه مطلب

تاريخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۷:۲۱ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ]