کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
از بين بردن پينه دست همه چيز در مورد پزشكي
راهكار سريع براي از بين بردن پينه +دستورالعمل
معمولا" نمي توانيم فقط در يك جلسه از شر پينه ها و يا همان پوستهاي ضخيم شده پاهايمان خلاص شويم و براي اينكه پماد آلفا براي سوختگي پاي نوزاد نتيجه بگيريم بايد چندين باردستورالعمل زير را تكرار كنيم و براي اينكه پوست كف پاهايمان دوباره زخيم نشود بايد مرتبا" آنها را مرطوب نگه داريم و پوست هاي مرده را از پماد زخم بين ببريم . براي از بين بردن پينه پا هرگز از اشياء تيز و برنده استفاده نكنيد.

به گزارش :

دستورالعمل :

يك لگن را با آب ولرم پر كنيد .

يك دوم فنجان سولفات نمايندگي محصولات هارتمن منيزيوم و يا همان نمك اپسوم به همراه چند قطره روغن كرچك در آن بريزيد . البته اضافه كردن روغن ضروري نيست و مي توانيد آن را حذف كنيد .

پاهايتان را در لگن بگذاريد و و بين ژل هيدروزورب ۵ تا ۲۵ دقيقه صبر كنيد . هرچه شدت پينه بيشتر باشد و پوست هاي ضخيم شده عميقتر باشند مدت بيشتري براي نرم شدن آنها لازم است.

سنگ پا را چند لحظه داخل آب فرو كنيد تا كاملا" خيس شود ، يكي پانسمان زخم بستر از پاهايتان را از آب بيرون بياوريد و سنگ پا را بصورت دوراني روي پوستهاي ضخيم شده آن بكشيد . سپس پايتان را دوباره در آب بگذاريد و حالا دوباره سنگ پا را خيس كنيد و با پاي بعدي همين كار را انجام دهيد .

دستهايتان را داخل آب فرو كنيد و سعي كنيد با سايش ملايم ، پوستهاي مرده را از پايتان جدا كنيد.

منبع: بيتوتهمنبع
برچسب‌ها: بهداشت نيوز، سلامت، بهداشت، درمان، پينه، پا،


تاريخ : ۲۰ دى ۱۳۹۷ | ۰۲:۵۸:۵۱ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]