کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
راهكار هايي براي درمان تب و لرز همه چيز در مورد پزشكي
 درمان سريع  تب و لرز
مناسب بودن دماي اتاق و خنك بودن اتاق بيمار هم مي تواند باعث كاهش احساس گرگرفتگي و تعريق بدن بيمار شود.

به گزارش : تب دراثر ابتلا به بيماري هاي مختلفي رخ مي دهد از جمله سرما خوردگي و آنفلوآنزا و مي بيماري پوستي تواند باعث بروز حالاتي چون تعريق بالا، سرگيجه، تهوع، بي حالي، از دست دادن آب بدن و در موارد حاد كما و بيهوشي شود.

براي درمان تب ابتدا بايد علت آن شناسايي و به پزشك متخصص مراجعه شود اما پس از تشخيص مي توان از راهكارهاي خانگي براي بهبود زودتر بيماري استفاده كرد:

مصرف قيمت تندروت پلاس مايعات و آب فراوان مي تواند باعث كاهش تب و بهبود سريع بيماري در افراد شود و به تنظيم الكتروليت بدن كمك كند.

پوشيدن لباس هاي راحتي و خنك نيز مي تواند به كاهش دماي بدن پماد مدي هاني در فرد بيمار كمك كند. كارشناسان لباس هاي از جنس پنبه ، كتان و ابريشم را در اين زمان توصيه مي كنند.

مناسب بودن دماي اتاق و خنك بودن اتاق بيمار هم مي تواند باعث كاهش احساس گرگرفتگي و تعريق بدن بيمار شود.

استفاده پانسمان هيدروتك از پاشويه و يا قرار دادن يك حوله نمدار روي پيشاني فرد به شرط عدم ابتلاي بيمار به سينوزيت مي تواند باعث سرعت در كاهش تب شود، استحمام با آب گرم به مدت 5 الي 10 دقيقه هم مي تواند باعث باز شدن عروق خوني و كاهش تب در بيمار شود.

استفاده پانسمان هارتمن از دوزهاي مشخص تب بر و داروهاي مسكن تحت نظر پزشك نيز در درمان مشكل موثراست، خواب كافي و استراحت و بلند نشدن از تخت خواب هم مي تواند باعث سلامت فرد شود.

منبع: باشگاه خبرنگارانمنبع
برچسب‌ها: تب و لرز، درمان تب و لرز، كاهش گر گرفتگي، تعريق بدن، سرماخوردگي، سرگيجه و تهوع، علت تب و لرز، بهداشت، سلامتي، بهداشت نيوز،


تاريخ : ۲ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۰:۴۹ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]