کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
راه هايي براي كاهش استرس همه چيز در مورد پزشكي
استرس را در زندگي چگونه كاهش دهيم
بررسي زندگي افرادي كه استرس را از خود دور كردند جلب است و مي توان از آن درس‌هايي گرفت.

به گزارش : شنيده‎ايد كه مي‎گويند اگر كاري براي انجام دادن داريد آن را به افرادي بسپاريد كه سرشان خيلي شلوغ است؟ اين گفته بسيار درست است. اين افراد اسميت اند نفيو با تمام مشغله‎اي كه دارند به همه امور مي‎رسند بدون اين كه كوچك‎ترين استرسي پيدا كنند. از طرفي استرس يكي از دلايل بسياري از بيماري‎هاست و به همين دليل بايد از آن دوري كرد. اما چطور مي‏شود؟ افرادي كه زندگي شلوغي دارند چطور استرس را كنترل و مديريت مي‎كنند؟

آن‌ها پيچش بيضه كمك دارند

شايد مادري را ديده باشيد كه با داشتن ۴ فرزند به همه امور خانه و بيرون از خانه هم مي‎رسد. اما تعجب نكنيد، خانواده خودش و همسرش مطمئنا در همه زمينه‌ها كمكش مي‎كنند.

برنامه‎ريزي

اين افراد براي زمان خوابيدن، سيكاكر اين كه چه مقدار غذا بخورند و يا چه زماني به كارها برسند و در خانه باشند يا بيرون برودند برنامه‎ريزي مي‎كنند و از اين طريق به همه كارهايشان مي‏رسند.

ورزش و هنر

اين افراد سعي مي‏كنند حداقل در يك رشته ورزشي يا يك زمينه هنري فعاليت كنند و اين به روحيه آن‌ها و دور كردن استرس كمك زيادي مي‎كند.

لذت

نكته اسپري اوپسايت مشترك زندگي اين افراد اين است كه با تفريح و سرگرمي براي خودشان شرايطي فراهم مي‎كنند كه از زندگي لذت ببرند. با اين كار استرس جايي در زندگي‎شان ندارد.

سلامتي

افرادي پانسمان لوهمن روشه كه استرس ندارند يك اقدام مشترك در زندگي انجام مي‎دهند و آن هم رسيدگي به سلامت خودشان است. با مراجعه به پزشك و تغذيه سالم مانع از مريض شدنشان مي‏شوند.

منبع: درنگمنبع
برچسب‌ها: بررسي زندگي افرادي كه استرس را از خود دور كردند جلب است و مي توان از آن درس‌هايي گرفت.، استرس را در زندگي چگونه كاهش دهيم،


تاريخ : ۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۲:۵۶:۴۶ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]