کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
با اين ويتامين ها سكته نمي كنيد همه چيز در مورد پزشكي
 مكمل‌هايي كه متخصصان قلب مصرف مي‌كنند/ با اين ويتامين‌ها سكته نمي‌كنيد
متخصصان قلب با مصرف برخي مكمل‌هاي تغذيه‌اي طول عمر بيشتري دارند و سلامت خود را تضمين مي‌كنند.

به گزارش گاهي شما علاوه بر مصرف رژيم غذايي سالم و مغذي به ويتامين‌هايي و موادمعدني نياز داريد كه اين مواد مورد نياز بدنتان را با مصرف مكمل‌ها تامين كنيد و متخصصان قلب برخي مكمل‌هاي هاي تغذيه‌اي را روزانه براي طول عمر بيشتر و سلامت بدنشان مصرف مي كنند.

با عفونت بدن مصرف اين مكمل حمله قلبي سراغتان نمي‌آيد

امگا ٣ كه به طور طبيعي در ماهي‌هاي چرب مانند ماهي خال مخالي، تن ماهي، ماهي قزل آلا و ساردين وجود دارد و اين چربي سالم مي تواند به كاهش التهاب كمك كند و در كاهش بروز بيماري هاي قلبي موثر هستند، انجمن قلب آمريكا مصرف ماهي دو بار در هفته و مصرف مكمل هاي روزانه امگا ٣ را توصيه مي‌كنند، ماهي خطر ابتلا به بيماري‌هاي قلبي و مرگ ناشي از نارسايي قلبي يا حمله را كاهش مي‌دهد.

مصرف ويتامين D را فراموش نكنيد

ويتامين D از طريق آفتاب و از راه پوست قيمت پانسمان هارتمن جذب مي‌شود اما استفاده از ضد آفتاب و پوشش لباس مانع از جذب ويتامين D مي‌شوند و متخصصان توصيه مي‌كنند كه روزانه تا ۲ هزار واحد ويتامين D مصرف شود، اين مكمل براي سلامت قلب و بدن مفيد بوده و متخصصان قلب آن را در رژيم روزانه خود قرار مي‌دهند.

مكمل سير بخوريد تا فشارخون و قندخون شما بالا نرود

سير به كاهش سطح كلسترول، فشار خون و قند خون كمك مي‌كند و يك داروي باستاني محسوب مي‌شود، متخصصان قلب روزانه ۲ قرص سير مصرف مي‌كنند چرا كه نه تنها در كاهش فشارخون ‌ قندخون موثر است بلكه در پيشگيري از تجمع چربي و گرفتگي عروق كرونر موثر اكتيكوت است.

بيوتين؛ مكملي براي سلامت مو و ناخن‌ها

بيوتين يكي از مكمل‌هايي است كه اغلب افراد آن را براي رشد و سلامت مو و ناخن مصرف مي‌كنند و يكي از ١٠ مكمل موثر در رشد ناخن‌هاست و بر اساس نظر متخصصان امريكا در نيويورك مكمل بيوتين در سلامت قلب نيز موثر است.

مكملي براي سلامت استخوان‌ها و مفاصل

گلوكوزامين از مكمل‌هايي است كه در سلامت استخوان و مفاصل بسيار موثر هستند و متخصصان قلب براي سلامت استخوان و مفاصل خود خريد پانسمان مصرف مكمل‌هاي حاوي گلوكوزامين را در رژيم روزانه مي‌گنجانند.

اين ويتامين را بخوريد تا سكته نكنيد

ويتامين C يك آنتي اكسيدان مشهور است كه در سلامت بدن نقش موثري دارد و بر اساس نظر متخصصان و جراحان قلب در كاهش خطر حمله‌هاي قلبي، سكته و مرگ و مير ناشي از اين بيماري‌ها بسيار موثر هستند و افزون بر اين مصرف ويتامين C در سلامت پوست و درمان كم خوني تاثيرگذار است و به همين دليل متخصصان قلب مكمل ويتامين C را روزانه مصرف مي‌كنند.

مولتي‌ويتامين ‌ها سلامت بدنتان را تضمين مي‌كند

مولتي هارتمن ويتامين‌ها ضروري ترين مكمل روزانه هستند كه انواع ويتامين‌ها چون k، B، C، D، E همچنين پتاسيم، روي و يد را به بدن مي‌رسانند.

منبع: باشگاه خبرنگارانمنبع
برچسب‌ها: بهداشت، سلامتي، بهداشت نيوز، قيمت خودرو، برجام، سازمان ملل، لايحه بودجه، اتحاديه اروپا، كره شمالي، كميته امداد، عربستان سعودي، استيضاح وزير، شوراي نگهبان، واژگوني اتوبوس، قيمت نفت، بارش برف، سلامت قلب، مكمل، ويتامين،


تاريخ : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۱:۰۰:۴۹ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]