کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
سيگار كشيدن كودك ۱۰ ساله جنجالي شد + عكس همه چيز در مورد پزشكي
سيگار كشيدن كودك ۱۰ ساله جنجالي شد + عكس
طي روز‌هاي گذشته تصويري از يك كودك ده ساله منتشر شده است كه در حال سيگار كشيدن فوتبال نگاه مي‌كند. اين تصوير موجي از اعتراضات قيمت پانسمان سوربكت توييتري را رقم زد، اما آيا حقيقت داشت؟
همه چيز از زماني شروع شد كه يك هوادار فوتبال كه كودكي ده ساله به نظر مي‌رسيد در حال تماشاي فوتبال و سيگار پانسمان سوربكت كشيدن ديده شد، اين ماجرا موجي توييتري به راه انداخت.
درواقع اين تصوير توجه هزاران نفر از كاربران توييتر را به خود جلب كرد. مردم تحت پانسمان عسل اين تصور بودند كه اين كودك با سيگار كشيدن از بين مي‌رود. اين ويدئو خيلي زود ويروسي شد و مردم را شوكه و عصباني كرد. در تصاوير اين ويدئو ظاهراً كودك بيشتر از ۱۰ سال سن ندارد، اما مي‌توان سيگار كشيدن سربكت وي را مشاهده كرد.
اما پس از مدتي خبر رسيد كه اين ماجرا از اساس اشتباه بوده است. به نظر مي‌رسد كه اين "كودك" در واقع پدري ۳۶ ساله است كه از بازي همراه با ساكارز پسرش لذت مي‌برده، اما كوچك جثه و كوتاه قامت است. البته فراموش نكنيم كه سيگار كشيدن در اماكن عمومي از جمله استاديوم‌هاي ورزشي در تركيه ممنوع است. در واقع مي‌تواند جريمه‌اي هم داشته باشد و اين مرد مي‌تواند با جريمه ۶۹ لير تركيه (حدود ۱۳ پوند) روبرو شود.
انتخاب


منبع
برچسب‌ها: سيگار، كودك، ورزشگاه، جنجالي،


تاريخ : ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۷:۲۷:۴۷ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]