کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
نبايد اين خوراكي ها با هم استفاده شود همه چيز در مورد پزشكي
گوجه فرنگي,اخبار پزشكي,خبرهاي پزشكي,تازه هاي پزشكي
محققان قيمت ورق سيليكوني براي زخم آمريكايي بر اساس بررسي‌هاي خود مشاهده كردند: خوراكي‌هاي سرشار از آهن مي‌توانند بر خاصيت ضدسرطاني گوجه فرنگي تاثير منفي داشته باشد.

به اسپري اپسايت گزارش ايسنا، نتايج بررسي‌ها حاكي از آن است كه آهن ميزان جذب ليكوپن را به نصف كاهش مي‌دهد. ليكوپن از كاروتنوئيدها به حساب مي‌آيد كه سرشار از آنتي‌اكسيدان است و در گوجه فرنگي يافت مي‌شود.

گوجه گاز عسل فرنگي حاوي خواص متعددي براي سلامت است كه مي‌توان به تاثير آن در جلوگيري از ابتلا به سرطان و فشار خون و كمك به حفظ سلامت قلب، پوست و چشم‌ها اشاره كرد. اگرچه مصرف خوراكي‌هاي سرشار پيكو اسميت اند نفيو از ليكوپن براي سلامت مفيد است، همراه كردن آن‌ها با مواد غذايي ديگر ممكن است خاصيت ضد سرطاني آن‌ها را افزايش داده يا از بين ببرد.

به گفته محققان، بررسي‌ها نشان پيچش بيضه مي‌دهد مصرف مواد غذايي يا مكمل‌هاي سرشار از آهن ممكن است خاصيت ليكوپن را به نصف كاهش دهد.

در اين بررسي محققان آمريكايي تحقيقاتي را روي هفت مرد انجام داده تا مشخص شود توليد و جذب ليكوپن پس از وعده‌هاي غذايي حاوي آهن يا فاقد آن، به چه صورت است.

محققان اظهار داشتند: مصرف وعده‌هاي غذايي حاوي آهن مي‌تواند با گذشت زمان بر ميزان جذب ليكوپن موجود در گوجه فرنگي تاثير منفي داشته باشد.منبع
برچسب‌ها: تازه هاي پزشكي، آهن، تاثير منفي آهن بر خاصيت ضدسرطاني گوجه فرنگي، خوراكي‌هاي سرشار از آهن، اخبار پزشكي، مضرات گوجه فرنگي، گوجه فرنگي،


تاريخ : ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷:۴۸ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]