کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
تحقيق در باره دندان هاي شيري همه چيز در مورد پزشكي
رازهايي كه در  دندان شيري نهفته است
باستان‌شناسان از روي دندان‌هاي كشف‌شده درباره تمدن‌هاي قديمي نظر داده و از رژيم غذايي تا سبك زندگي و علت مرگ فرد كشف‌شده را تشخيص مي‌دهند.
نمايندگي سوربكت

به گزارش : حالا محققان پا را يك گام فراتر نهاده و از روي دندان مي‌توانند آينده و سلامتي فرد را نيز بگويند.

به‌طور خاص، محققان از روي دندان شيري مي‌توانند از پانسمان جراحي سوربكت اختلالات رواني مانند افسردگي، اضطراب، اختلال دوقطبي و اسكيزوفرني در آينده صحبت كنند.

دكتر «ارين دون» روان‌پزشك بيمارستان عمومي ماساچوست با بررسي دندان‌هاي شيري ۳۷ كودك ۶ ساله متوجه شركت سوربكت شد ميناي نازك مي‌تواند در آينده مشكلات روحي براي فرد ايجاد كند.

اين يافته شايد براي باستان‌شناسان مهم باشد اما در روان‌پزشكي اين نظريه بي‌سابقه است، چراكه روي تشخيص علائم روحي رواني از روي ميناي دندان تأكيد دارد.

پس سوربكت چيست از گرفتن عكس از دندان ۳۷ كودك ۶ ساله اهل كاليفرنيا دكتر دون همراه با يك گروه باستان‌شناس در واشنگتن روي موضوع تمركز كرده و رفتار كودكان را زير ذره‌بين قراردادند.

آن‌ها تفاوت در ابعاد پانسمان عسل و كيفيت دندان كودكان را با سلامت روان آن‌ها بررسي كردند تا مدل‌هاي رفتاري را به دست بياورند. تركيبي از گروه پزشكان، روان‌پزشكان و باستان‌شناسان به گفته دكتر دون در نوع خود بي‌نظير است تا بتوان با همكاري علمي، نتايج خوبي به دست آورد.

به گفته اين محققان نياز به آزمايش بيشتر در اين زمينه است تا بهتر بتوان رفتارهاي فردي را مورد تحليل قرارداد.

منبع: خبرآنلاينمنبع
برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۱ مهر ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۴:۴۸ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]