کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
ژل رويال و خواص آن همه چيز در مورد پزشكي
با خواص ژله رويال آشنا شويد
ژله رويال يكي از محصولات زنبور عسل است كه به عنوان يك ماده غذايي مصرف مي‌شود. مراحل توليد اين ماده بسيار سخت و دشوار است. شاه‌انگبين نوعي ماده غذايي بوده كه به وسيله زنبور نمايندگي محصولات هارتمن عسل آن را تهيه مي كنند و معمولاً همه "لاروها" در روز اول زندگي از شاه‌انگبين تغذيه كرده اما اين جيره غذايي از روز چهارم تغيير مي‌كند و مخلوطي از عسل و گرده جايگزين آن مي‌ شود.
پماد آلفا براي سوختگي پاي نوزاد

به گزارش ژله رويال يكي از محصولات زنبور عسل است كه به عنوان يك ماده غذايي مصرف مي‌شود. مراحل توليد اين ماده وريدي بسيار سخت و دشوار است. شاه‌انگبين نوعي ماده غذايي بوده كه به وسيله زنبور عسل آن را تهيه مي كنند و معمولاً همه "لاروها" در روز اول زندگي از شاه‌انگبين تغذيه كرده اما اين جيره غذايي از روز چهارم تغيير مي‌كند و مخلوطي از عسل و گرده جايگزين پماد زخم آن مي‌ شود.

خواص ژله رويال باعث شده است كه قرص‌ها و دارو‌هاي زيادي با استفاده از آن ساخته شوند. علاوه بر اين خواص، ژله رويال بسيار آلرژيك است و معمولا اگر بيش پانسمان زخم بستر از ۵ گرم مصرف شود، عوارض جانبي از خود بجاي مي‌گذارد. اين نوع ماده غذايي موجب تنظيم فشار خون، تنظيم سطح كلسترول، جلوگيري از سرطان، كاهش التهاب، درمان نازايي، كاهش وزن مي‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگارانمنبع
برچسب‌ها: بهداشت، سلامتي، بهداشت نيوز، قيمت خودرو، برجام، سازمان ملل، لايحه بودجه، اتحاديه اروپا، كره شمالي، كميته امداد، عربستان سعودي، استيضاح وزير، شوراي نگهبان، واژگوني اتوبوس، قيمت نفت، بارش برف، ژل رويال،


تاريخ : ۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۷:۱۳ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]