کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
توليد انبوه دارو هاي ضد سرطاني در ايران همه چيز در مورد پزشكي
افتتاح خط توليد جديد داروهاي ضد سرطان؛ بزودي
سخنگوي سازمان غذا و دارو از افتتاح بزرگترين كارخانه توليد داروهاي ضد سرطان خاورميانه و بخش بيوتكنولوژي يك گروه دارويي ايراني در پنجم آذر ماه خبر داد.
به گزارش : هيدروژل دكتر كيانوش جهانپور از افتتاح بزرگ‌ترين كارخانه توليد داروهاي ضد سرطان خاورميانه و همچنين بخش بيوتكنولوژي گروه دارويي اكتوور در پنجم آذر ماه خبر داد و گفت: قرار است ۹ خط جديد توليد دارو با سرمايه‌گذاري بالغ بر ۱۰۰ ميليون يورو در اين مجموعه راه‌اندازي شود.
وي افزود: بسياري از شركت‌هاي دارويي ايراني و توليدكنندگان مواد اوليه دارو در ماه‌هاي اخير، در راستاي تحقق عملي اقتصاد مقاومتي، توسعه توليد داخلي و اشتغال را سرلوحه برنامه توسعه خود قرار داده اند و در ماه‌هاي اخير، برغم همه مشكلات، توليدكنندگان دارو و مواد اوليه دارويي شايد هر هفته، از اقلام و توليدات جديد خود رونمايي كرده‌اند كه انعكاس برخي از آنها گاه و بيگاه در رسانه‌ها آمده است .
جهانپور قطره آهن فروزومال در ادامه افزود: در همين راستا بخش خصوصي گام‌هاي بلند و استواري برداشته است، چنانكه بزودي و به عنوان نمونه، در هولدينگ اكتوور كو كه در حال حاضر شامل ۲۷۰۰ نفر پرسنل و داراي بيش از ۴۰ هزار متر مربع فضاي توليد است و در شرايطي كه به دليل تحريم‌ها و تهديدهاي بين المللي، داروهاي بيماري‌هاي خاص و صعب العلاج مانند سرطان، ام‌اس و... در معرض تهديد است، اكتوور با انتقال فناوري ساخت، طيف گسترده‌اي از داروهاي مورد نياز مبتلايان به سرطان و ام‌اس و توليد پانسمان زخم داخلي آنها، تلاش كرده، زمينه دسترسي بيماران به داروهاي باكيفيت به قيمت مناسب فراهم كند.
سخنگوي سازمان غذا و دارو گفت: خط كامل توليد قرص ضد سرطان با استاندارد OEL ۴-۵ از API تا بسته‌بندي به ظرفيت ۴۰۰ ميليون عدد، خط كامل توليد كپسول ضد سرطان با استاندارد OEL ۴-۵ از پلت تا بسته‌بندي به ظرفيت ۳۰۰ ميليون عدد، خط كامل توليد ويال استريل از API تا بسته‌بندي به ظرفيت ۱۵ ميليون ويال و خط كامل توليد ويال ليوفيليزه از API تا بسته‌بندي به كرم رژودرم براي از بين بردن جاي زخم ظرفيت پنج ميليون ويال از جمله خطوط توليد اين هلدينگ است و در اين راستا بزودي شاهد افتتاح و رونمايي از اين موفقيت بخش خصوصي در حوزه دارو خواهيم بود.
ايسنا


منبع
برچسب‌ها: بهداشت، بهداشت نيوز، سلامت، وزارت بهداشت، غذاودارو، دارو، داروساز، داروخانه، مطب، دكتر، درمانگاه، بيمارستان، هواشناسي، طبيعت، محيط زيست، آب، زمين، ايران، جامعه، اورژانس، درمان،


تاريخ : ۲۵ آبان ۱۳۹۷ | ۰۴:۵۸:۱۰ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]