نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
افزايش وزن
مضرات مصرف خودسرانه پروتئين

آيا مي دانيد مضرات مصرف خودسرانه پروتئين چيست؟ آيا مي دانيد مصرف اين داروها مي تواند شما را تا پاي مرگ ببرد؟


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/26  | ۱۴ | نویسنده : drwound |
 تاثيرات وحشتناك بي‌خوابي براي سلامتي+ اينفوگرافي
كم خوابي به سلامت، فعاليت و ايمني بدن شما
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/26  | ۱۴ | نویسنده : drwound |
مكمل روغن ماهي,اخبار پزشكي,خبرهاي پزشكي,تازه هاي پزشكي
نتايج
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/26  | ۱۴ | نویسنده : drwound |
اين 4 علامت به شما ميگويد كه تيروييد داريد
كم كاري تيروئيد يك بيماري است كه در آن غده تيروئيد به اندازه
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/24  | ۱۴ | نویسنده : drwound |
 مادر بيماري‌ها را مي‌شناسيد؟
اگر مي‌خواهيد دچار فشارخون، آسيب مفاصل، چرب شدن كبد، افزايش قند خون و چربي خون نشويد و از فشارهاي قلب و ريه نيز در امان باشيد و در نهايت از ديابت نيز دوري كنيد و حتي فرزندتان نيز دچار تسريع در بلوغ نشود، حتماً مادر بيماري‌ها را بشناسيد.

به گزارش : علي رباني در آستانه برگزاري همايش بيماري‌هاي كودكان، اظهار داشت: يكي مشكل عروقي از معضلاتي كه در طب كودكان و افراد زير بلوغ با آن روبه‌رو هستيم افزايش وزن كودكان است كه باعث آسيب سلامت آنها مي‌شود.
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/14  | ۱۹ | نویسنده : drwound |
 ويتاميني براي مهار رشد سلول‌هاي سرطاني
اصطلاح سرطان به مجموعه اي از بيماري‌ها اطلاق مي‌شود كه سلول‌ها فعاليت غير طبيعي و رشد غيرقابل كنترلي را از خود نشان مي‌دهند

به گزارش : يك متخصص تغذيه و رژيم درماني گفت: ويتامين D مي‌تواند رشد سلول‌هاي سرطاني را مهار كند.

دكتر امير عباس‌نژاد با بيان اينكه مبارزه با سرطان(Cancer) يكي از بزرگترين چالش‌هاي بشر است، اظهار كرد: اصطلاح سرطان به مجموعه‎اي از بيماري‌ها اطلاق مي‌شود كه سلول‌ها فعاليت غير طبيعي و رشد غيرقابل كنترلي را از خود نشان مي‌دهند و مي‌تواند به اثرات مخرب سيستميك و موضعي منجر شده و باعث مرگ بيمار شود.

وي بيان كرد: الگوي زندگي مناسب و تغذيه سالم از مهمترين عواملي است كه مي‌توانند در پيشگيري از ابتلا به انواع سرطان‌ها تاثيرگذار باشند، اين الگوها شامل فعاليت بدني كافي، پرهيز از مصرف الكل، سيگار، كاهش چسب بخيه استرس‌(Stress)هاي روحي رواني و داشتن تغذيه مناسب بوده كه در حفظ سلامت فردي و جلوگيري از انواع بيماري‌ها كمك كننده است.

اين دكتر تغذيه اضافه كرد: افرادي كه فعاليت بدني كمي دارند و از سيگار و تنباكو استفاده مي‌كنند بيشتر در معرض ابتلا به سرطان قرار دارند.

عباس‌نژاد تصريح كرد: از جمله عوامل مهم تغذيه‌اي كه در پيشگيري از ابتلا به سرطان نقش اثبات شده‌اي دارند حفظ وزن نرمال و جلوگيري از افزايش وزن بوده است. مطالعات نشان داده افزايش وزن و چاقي ارتباط مستقيمي با ابتلا به انواع سرطان‌ها دارد و براي جلوگيري از اين موضوع بايد ميزان كالري مواد غذايي دريافتي با ميزان مصرف كالري بدن در تعادل باشد.

وي با بيان اينكه استفاده زياد و مداوم از مواد غذايي كه كالري بالايي دارند نظير غذاهاي چرب، خامه، شكر و دسرها در افزايش وزن نقش بسزايي دارند، يادآور شد: علاوه بر نقش چربي‌ها در افزايش وزن(Weight Gain)، دريافت چربي زياد مي‌تواند در ايجاد سرطان از جمله گوارشي هم نقش داشته باشد، همچنين چربي زياد در رژيم پزشكي كودكان غذايي با بالا بردن كالري دريافتي منجر به سرطان‌هاي روده، مري، معده، پانكراس مي‌شود.

اين متخصص تغذيه و رژيم درماني اضافه كرد: دريافت گوشت قرمز به مقدار زياد با افزايش ريسك ابتلا به سرطان‌هاي گوارشي ارتباط دارد؛ علاوه بر دريافت زياد مواد غذايي كه چربي بالايي دارند، كاهش دريافت فيبر غذايي هم در ابتلا به بسياري از سرطان‌ها نقش دارد.

وي خاطرنشان كرد: فيبرها مواد غذايي هستند كه توسط انسان غيرقابل جذب بوده ولي براي حفظ سلامت دستگاه گوارش اهميت فراواني دارند و مصرف آنها مي‌تواند از افزايش وزن، جذب چربي‌ها و قندها جلوگيري كند.

او بيان كرد: ميوه ها و سبزيجات غني از فيبر بوده و توصيه مي‌شود به اندازه كافي در برنامه غذايي گنجانده شود. مصرف كافي ميوه و سبزيجات به كاهش ابتلا به سرطان‌هاي حفره دهان، مري و معده كمك مي‌كند.

عباس‌نژاد ياد آور شد: مصرف سبزيجات خام و تازه بخصوص سبزيجات با برگ سبز تيره، كلم، بروكلي، كاهو، هويج و ميوه‌هاي تازه بسيار مفيد بوده و ميوه ها و سبزيجات به علت اينكه كالري كمي دارند قطره فروزومال و منابع خوبي از فيبر، ويتامين، مواد معدني و مواد فعال بيولوژيك هستند در سلامت انسان اهميت دارند.

اين متخصص تغذيه و رژيم درماني با تاكيد براينكه رژيم غذايي حاوي مقادير زياد ميوه و سبزي مي‌تواند از اثرات سرطان‌زايي نيتريت و نيترات‌ها جلوگيري كند، گفت: نيتريت و نيترات در تنباكو، توتون سيگار، كالباس، سوسيس و در سبزيجات به مقداري وجود دارند كه عامل ايجاد بسياري از سرطان‌ها بوده و مصرف ميوه‌هايي مانند هندوانه و سبزيجاتي نظير گوجه مي‌تواند از ابتلاي مردها به سرطان پروستات جلوگيري كند.

عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي لرستان مصرف منظم چاي و قهوه را از جمله عوامل مهم در كاهش سرطان‌هاي گوارشي برشمرد و با بيان اينكه مصرف انوع چاي نظير چاي سبز به علت داشتن مواد بسيار مفيد، در پيشگيري از بسياري از بيماري‌ها از جمله سرطان مؤثر است، بيان كرد: نوشيدن خيلي داغ چاي و قهوه با افزايش خطر ابتلا به سرطان مري در ارتباط است.

عباس‌نژاد با بيان اينكه كمبود بعضي از ويتامين‌ها مانند ويتامين D با سرطان‌ها در ارتباط قيمت پماد زخم بستر است، اضافه كرد: ويتامين D دربسياري از سلول‌هاي بدن داراي فعاليت است و مهم‌ترين عملكرد اين ويتامين تنظيم سطوح كلسيم، فسفر و حفظ سلامت استخوان‌هاست درحاليكه اخيرا مطالعات متعددي نشان داده‌اند كه ويتامين D عملكردهاي ديگري نيز دارد و كمبود آن با ابتلا به بسياري از بيماري‌ها ارتباط دارد.

وي با بيان اينكه مطالعات متعددي ارتباط كمبود ويتامين D و شيوع بسياري از سرطان‌ها را گزارش كرده‌اند، افزود : ريسك سرطان در افرادي كه كمبود ويتامين D دارند بيشتر از افرادي بوده كه سطوح كافي اين ويتامين را دارند.

اين مدرس دانشگاه با بيان اينكه ويتامين D مي‌تواند از رشد سلول‌هاي سرطاني را با مهار چرخه سلولي جلوگيري كند، خاطر نشان كرد: كمبود اين ويتامين علل مرگ زودهنگام ناشي از سرطان‌هاي كولون، پستان، تخمدان و پروستات است.

وي با تاكيد براينكه براي جلوگيري از سرطان توصيه مي‌شود غذاهايي سالم مانند سبزيجات و ميوه‌هاي غني از فيبر، ويتامين‌ها و مواد معدني در برنامه غذايي به ميزان كافي گنجانده شود و از مصرف زياد چربي‌ها درمان سوختگي با آب جوش و گوشت قرمز پرهيز شود، عنوان كرد: حفظ وزن نرمال و جلوگيري از افزايش وزن در پيشگيري از سرطان بسيار اهميت دارد؛ با كاهش دريافت كالري غذايي و افزايش فعاليت بدني حاصل مي‌شود.

برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/14  | ۱۹ | نویسنده : drwound |

ارتباط مصرف عرق كاسني و كم‌ كاري تيروئيد

مصرف عرق كاسني و كم كاري تيروئيد با هم چه ارتباطي دارند؟ آيا مصرف اين عرق باعث تشديد اين بيماري مي‌شود يا درمانش؟ براي پي بردن به جواب اين سوال ابتدا بايد بدانيم طب سنتي چه نگاهي به كم‌كاري تيروئيد دارد و عرق كاسني چه طبعي دارد.

ارتباط مصرف عرق كاسني با كم‌كاري تيروئيد
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/11  | ۰۸ | نویسنده : drwound |
8ترفند براي پيشگيري از سوزش شبانه سر دل
سوزش سر دل همان احساس ناراحت كننده اي است كه معمولا در قفسه سينه شروع مي شود و ممكن است به گلو نيز گسترش يابد. اين ناراحتي اغلب هنگام شب رخ مي دهد. اگر شما هم به اين عارضه مبتلا مي شويد، بدانيد كه تنها نيستيد بيش از 70 درصد از افراد مبتلا به ريفلاكس معده به مري هستند و ممكن است از درجاتي از سوزش سر دل هنگام شب رنج ببرند.

به گزارش : سوزش سر دل در صورت عدم درمان مي تواند منجر به بروز اختلالات درمان سوختگي با آب جوش خواب و بروز خستگي در روز شود. با اين حال پيشنهادهايي براي كاهش علائم اين عارضه وجود دارد:
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/11  | ۰۷ | نویسنده : drwound |
رايج ترين عاملي كه باعث آب شدن مغزتان مي شود
براساس تحقيقي كه به تازگي نتايج آن در ژورنال "نورولوژي" منتشر شده، اگر زندگي پراسترسي داشته باشيد، ممكن است پيش از رسيدن به ۵۰ سالگي دچار از دست دادن حافظه شده و مغزتان كوچك شود.

به گزارش ، به گفتۀ دكتر سودا سشادري، استاد نورولوژي دانشگاه سن‌آنتونيو و نويسندۀ تحقيق، "با استناد به سطح بالاي كريستول، كه يك هورمون استرس است، ظاهراً مي‌توان كارايي و اندازۀ مغز و عملكرد آن در آزمون‌هاي شناختي را پيش‌بيني كرد. "

او گفت: "ما با آب رفتن مغز و از دست رفتن حافظه در افراد نسبتاً جوان، بسيار پيش از آن كه علائم آن قابل مشاهده باشد، مواجه شديم. هيچ وقت براي كم كردن استرس زود نيست. "

كريستول يكي از پماد هارتمن هورمون‌هاي اصلي استرس بدن است كه نقش آن در غرايز "فرار كن يا مبارزه كن" ما ديده مي‌شود. وقتي كه دچار استرس هستيم و سطح هوشياري ما بالاست، غدد آدرنال، كريستول بيشتري ترشح مي‌كنند. اين هورمون سپس دست به كار مي‌شود و عملكرد‌هاي جسماني گوناگوني كه ممكن است سد راه بقا باشند را تعطيل مي‌كند.

وقتي كه بحران پايان مي‌يابد، سطح كريستول بايد كاهش يابد و دستگاه‌هاي بدن بايد به حالت نرمال بازگردند. اما اگر دكمۀ هوشياري شما فشرده بماند، بدن به عملكرد نامناسب ادامه مي‌دهد كه نتيجۀ آن اضطراب، افسردگي، بيماري قلبي، سردرد، افزايش وزن، خواب نامناسب و البته مشكلات حافظه و تمركز خواهد بود.

متخصصان مي‌گويند كه در اين ميان، مغز به خاطر همۀ مواد مغذي‌اي كه براي كاركرد بهينه به آن‌ها نياز دارد، به طور خاص آسيب‌پذير است.

كيت فارگو، مدير برنامه‌هاي علمي انجمن آلزايمر آمريكا، مي‌گويد: "مغز يك عضو بسيار نمايندگي محصولات هارتمن گرسنه است. مغز به ميزان بسيار زيادي از مواد غذايي و اكسيژن نياز دارد تا سالم بماند و عملكردي مناسب داشته باشد. بنابراين، وقتي كه بدن براي مقابله با استرس نيازمند آن منابع مي‌شود، منابع كمتري به مغز مي‌رسند. "

ارتباط استرس بالا با از دست رفتن حافظه
تحقيقات پيشين به رابطۀ ميان كريستول و زوال عقل پي برده بودند. اما تمركز آن تحقيقات اغلب بر افراد سالخورده و بخش حافظۀ مغز، به نام هيپوكامپوس، بوده است.به گفتۀ سشادري، از نقاط قوت تحقيق تازه اين است كه مردان و زناني با ميانگين سن ۴۸ سال را مورد مطالعه قرار داده و از كل مغز، و نه فقط هيپوكامپوس، اسكن ام‌آر‌آي گرفته است.پژوهشگران بيش از ۲۰۰۰ نفر را كه علائم زوال عقل را نداشتند، انتخاب كردند و براي سنجش مهارت‌هاي فكري ايشان از آن‌ها آزمون‌هاي روانشناختي مختلفي به عمل آوردند.

اين‌ها همه بخشي از پژوهش قلب فارمينگهام بوده است. قيمت پانسمان هارتمن پژوهش قلب فارمينگهام يك تحقيق درازمدت است كه با حمايت انستيتوي ملي قلب، ريه و خون آمريكا صورت مي‌گيرد. در اين پژوهش وضعيت سلامت ساكنان فارمينگهام ماساچوست و فرزندانشان از سال ۱۹۴۸ به اين سو ثبت و ضبط شده است.

حدود هشت سال پس از آزمون اوليه، گروه دوباره مورد ارزيابي قرار گرفتند. كريستول سرم خون آن‌ها به صورت ناشتا سنجيده شد. سپس از آن‌ها آم‌آر‌آي مغز انجام شد و يك سري از تست‌هاي حافظه و شناختي تكرار شدند.پس از تطبيق داده‌ها با توجه به سن، جنسيت، تودۀ بدني و سيگاري بودن فرد، اين تحقيق دريافت كه افرادي كه بيشترين سطح كريستول را داشتند، بيشتر ميزان از دست دادن حافظه را نيز داشتند.فارگو، كه در اين تحقيق نقشي نداشته، مي‌گويد: "من از تغيير در عملكرد شناختي شگفت‌زده نشدم. شما اگر كريستول بيشتري باشيد، احتمالاً استرسي هستيد و وظايف شناختي برايتان دشوار خواهد بود. "

استرس بر ساختار مغز نيز هارتمن اثر مي‌گذارد
به گفتۀ فارگو، نكتۀ شگفت‌آور، يافته‌هاي تحقيق در رابطه با تاثيرات كريستول بر ساختار مغز است.سطوح بالاي كريستول با آسيب بيشتر به بخش‌هايي از مغز كه اطلاعات را در مغز جابه‌جا مي‌كنند (كرونا رادياتا) و ميان دو نيم‌كرۀ مغز (كورپوس كالوسوم) مرتبط است.افزون بر اين، مغز‌هاي افرادي كه دچار سطوح بالاتر كريستول هستند، مخ‌هاي كوچكتري داشت. مخها، دو نيمكرۀ مغز هستند كه مسئول تفكر، احساسات، حرف زدن و عملكرد ماهيچه‌ها هستند.ميانگين حجم مخي مغز در افرادي كه سطوح بالاي كريستول داشتند، ۸۸.۵ از كل حجم مغز بود كه اين ميزان در افرادي كه به ميزان نورمال كريستول داشتند، ۸۸.۷ بود.

فارگو مي‌گويد: "من از اينكه چنين تغيير بزرگي را در ساختار مغر با سطوح كريستول بالا در مقايسه با كريستول متعادل ببينيم، غافلگير شدم. اگر شما در ميانسالي شاهد تغييرات ساختاري مغز باشيد، مي‌شود تصور كرد كه وقتي در سنين بالا به تدريج دچار زوال عقل عفونت بدن مي‌شويد، چه خواهد شد. "جالب اينجاست كه تاثيرات كريستول بالا در حجم مخي مغز ظاهراً تنها بر زنان تاثير مي‌گذارد و متوجه مردان نيست.

برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/11  | ۰۷ | نویسنده : drwound |

آشنايي با قرص اكسي متولون و موارد استفاده آن

قرص اكسي متولون (Oxymetholone) از داروهايي است كه به منظور درمان نوع خاصي از كم خوني كه بيشتر ناشي از شيمي درماني است، استفاده مي‌شود. طاسي سر، آكنه، رشد غيرطبيعي مو و تهوع برخي از عوارض مصرف اين داروست.

گلبول قرمز
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/11  | ۰۷ | نویسنده : drwound |
اين داروها عامل بزرگ چاقي در بزرگسالي
نتايج يك بررسي جديد نشان مي‌دهد، آنتي بيوتيك‌هاي اوليه ممكن است باعث افزايش وزن كودكان در بزرگسالي شود.

به گزارش ، محصولات مدي هاني نتايج يك بررسي جديد نشان مي‌دهد، آنتي بيوتيك‌هاي اوليه ممكن است باعث افزايش وزن كودكان در بزرگسالي شود.

كارشناسان بهداشتي مي‌گويند، مصرف بي‌اندازه آنتي‌بيوتيك توسط مردم به يك بحران تبديل شده است؛ مقاومت آنتي‌بيوتيكي مي‌تواند جان افراد را به خطر مدي هاني بي‌اندازد.
مقاومت آنتي‌بيوتيكي يعني ميكروب‌هاي بيماري‌زا كه براي مبارزه با آنان آنتي‌بيوتيك استفاده مي‌شوند، با جهش ژني نسبت به اين داروها مقاومت پيدا كنند و نسل‌هاي جديدي به وجود بيايند كه نتوان با آنها مبارزه كرد.

از مهم‌ترين عوامل اين نوع مقاومت دارويي، مصرف خودسرانه يا بيش از كرم محافظ مدي هاني حد آنتي بيوتيك‌ها است.در سال 2014 سازمان بهداشت جهاني از مقاومت دارويي در برابر آنتي‌بيوتيك‌ها به عنوان يك «تهديد بزرگ جهاني» نام برد.اين سازمان با بررسي آمار مربوط به 114 كشور، از افزايش مقاومت دارويي در همه نقاط جهان خبر داد.

اين نهاد وابسته به سازمان ملل متحد، عسل پزشكي روز 30 آوريل 2014 با انتشار گزارشي اعلام كرد جهان وارد دوره «پسا آنتي‌بيوتيك» شده است؛ دوره‌اي كه عفونت‌هاي ساده‌اي كه براي ساليان طولاني قابل درمان بودند، كشنده شده‌اند.

اين در حاليست كه پژوهش‌هاي جديد نشان مي‌دهد، مصرف اين دارو دليلي بر چاقي نيز هست.

يافته‌هاي ژل medihoney اين پژوهش كه در مجله «Pediatrics» منتشر شده است، ثابت مي‌كند ميان مصرف آنتي‌بيوتيك در كودكي و ابتلا به چاقي در بزرگسالي ارتباط مستقيم وجود دارد.

برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/11  | ۰۷ | نویسنده : drwound |

اگر شما نيز چربي شكمي داشته باشيد به خوبي مي‌دانيد كه از بين بردن آن كار زياد آساني نيست.

زماني كه صحبت از چربي شكمي مي‌شود سوءتفاهم‌هاي زيادي براي بيشتر افراد به وجود مي‌آيد. بيشتر افراد برنامه‌هاي خاصي را دنبال مي‌كنند اما غذا يا ورزشي وجود ندارد كه بتواند چربي شكم را هدف قرار دهد و آن را به طور كلي از بين ببرد. تنها چيزي كه مي‌تواند به شما كمك كند تغيير سبك زندگي است.
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/10  | ۱۴ | نویسنده : drwound |

آمي تريپتيلين براي درمان مشكلات روحي / رواني مثل افسردگي استفاده مي‌شود. اين دارو ممكن است به بهبود روحيه و احساس خوب، تسكين اضطراب و تنش كمك كند، به شما در بهبود خواب بهتر كمك كند و سطح انرژي شما را افزايش دهد. آمي تريپتيلين متعلق به دسته‌اي از داروها موسوم به داروهاي ضد افسردگي سه حلقه‌اي است. اين دارو با استفاده از تعادل مواد شيميايي طبيعي (انتقال دهنده‌هاي عصبي مانند سروتونين) در مغز عمل مي‌كند.
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/10  | ۱۲ | نویسنده : drwound |

ديابت بارداري gestational-diabetes
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/6  | ۱۱ | نویسنده : drwound |

غبغب چيست
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/4  | ۱۴ | نویسنده : drwound |

اجازه دهيد صادق باشيم. در اين دنيا هيچ ماده غذايي جادويي وجود ندارد كه بتواند تمامي چربي‌هاي شكمي شما را به آساني آب كند.

براي اينكه چربي شكمي كمتري داشته باشيد بايد شكر كمتري مصرف نماييد، مواد غذايي ناسالم را حذف كنيد، خوب بخوابيد، سطح استرس خود را كنترل كنيد و از تمرينات ورزشي صحيحي بهره مند شويد.
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/4  | ۱۴ | نویسنده : drwound |

برجسته كردن گونه
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/2  | ۱۱ | نویسنده : drwound |

اگر مقالات بسياري در مورد رژيم هاي غذايي كاهش وزن و چربي خوانده ايد ، شايد نام روشي به نام كرب سايكلينگ را شنيده يا ديده باشيد . در واقع كرب سايكلينگ يك برنامه است كه روزهاي پر كربوهيدرات را با روزهاي كم كربوهيدرات تركيب كرده و به شما در كاهش وزن تان كمك مي كند . جالب است بدانيد رژيم كرب سايكلينگ پيامدهاي منفي زيان بار و دردناكي ندارد . برخي از اين عوارض جانبي منفي عبارتند از : كاهش عملكرد ورزش ، افزايش گرسنگي و اشتها ، كاهش ميزان متابوليسم و كاهش تمركز در كار يا مدرسه .
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/7/29  | ۰۹ | نویسنده : drwound |

بدنسازي از جمله ورزش‌هايي است كه نيازمند يك روحيه پرخوري سالم است! براي انجام هر جلسه بدنسازي به مقدار مشخصي پروتئين ، كربوهيدرات ، فيبر و ساير املاح معدني و ويتامين‌هاي ضروري نيازمند هستيد و تمام اين موارد را بايد از طريق خوردن تامين كنيد.
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/7/26  | ۰۸ | نویسنده : drwound |

اين يك تصور غلط است كه نوشابه هاي رژيمي از ديگر نوشابه ها سالمتر هستند . حقيقت اينست كه حتي ضرر آن بيشتر هم هست. در حاليكه هنوز تحقيقات برروي اين نوشابه ها هنوز در مرحله بررسي مقدماتي ميباشد ، مدرك مهمي وجود دارد كه صرفنظر كردن از آن براي بدن شما مفيد است.
اما آيا ترك كردن آن واقعا در بهبود زندگي شما اثري دارد؟ ما آن را بررسي كرديم و آنچه بدست آمد “آري” است . در اينجا به مواردي كه در صورت دوري از نوشابه هاي رژيمي براي شما اتفاق مي افتد اشاره ميكنيم :
برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/7/26  | ۰۶ | نویسنده : drwound |
[ ]