کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
مثبت انديشي
راه هاي مقابله با افسردگي پاييز
بر اساس بررسي‌هاي انجام شده حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد افراد مبتلا به افسردگي‌هاي خفيف
برچسب‌ها:


تاريخ : 1398/7/7  | ۱۲ | نویسنده : drwound |
راه هاي مقابله با افسردگي پاييز
بر اساس بررسي‌هاي انجام شده حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد افراد مبتلا به افسردگي‌هاي خفيف
برچسب‌ها:


تاريخ : 1398/7/7  | ۱۲ | نویسنده : drwound |
 چرا بعضي از افراد هميشه شاد هستند؟
آيا تا به حالا دقت كرده ايد كه بعضي افراد بدون توجه به مسائل و مشكلات، چقدر در سر زندگي و شاد بودن تواناهستند؟ آيا دقت كرده ايد شادي آنها به سن و سال و امكاناتشان نيست، آنها تصميم دارند شاد باشند و حتي شادي را تجسم كنند

به گزارش ، آيا تا به حالا دقت كرده ايد كه بعضي افراد بدون توجه به مسائل و مشكلات، چقدر در سر زندگي و شاد بودن تواناهستند؟آيا دقت كرده ايد شادي آنها به سن و سال و امكاناتشان نيست،آنها تصميم دارند شاد باشند و حتي شادي را تجسم كنند.

چطور مي توانند در ناملايمات زندگي دنبال شادي باشند و لبخند بزنند؟ چطور با آگاهي از وضعيتي كه دارند، هوشيارانه جنگ غم و شادي را به نفع خود به پايان مي رسانند و پرچم شادي را بالا مي برند؟ شادي مي تواند حالتان را بهتر كند؛ اما اين شادي چگونه به دست مي آيد و چگونه مي توان آن را به كار گرفت؟ ما براي شما نكاتي داريم كه با رعايت آن ها مي توانيد هم شادتر زندگي كنيد و هم از زندگي تان راضي باشيد.

اشخاص شاد با زندگي سربكت همراهي مي كنند!!
هر كسي تقديري در زندگي دارد و اين به عهده خودش است كه با قسمت خود بجنگد يا با آن همكاري كند اما آيا اين حرف به اين معني است كه با قسمت خود بجنگد يا با آن همكاري كند. اما آيا اين حرف به اين معني است كه فرد بايد دراز بكشد و بگذارد زندگي روند خود را طي كند؟ مسلما نه! در عوض مي تواند روشي در پيش گيرد كه به بهترين وجه ممكن با مسايل مواجه شود و حداكثر تلاش خود را در اين زمينه نشان دهد در آن صورت متوجه راه هاي جديدي مي شود و با كشف آن ها انرژي تازه اي كسب مي كند.

اشخاص شاد مثبت عمل مي كنند
براي هر كاري كه در روز انجام مي دهيد شور و اشتياق داشته باشيد. اگر مجبور به انجام دادن كاري هستيد هم آن را با اشتياق و علاقه انجام بدهيد تا كم كم به كار محبوب شما تبديل شود

مثبت انديشي مسلما جاي خودش را دارد. براي شاد بودن بايد افكار خود را عوض كنيد. اما منتظر از راه رسيدن احساسات نباشيد. اشخاص داراي قدرت كنترل مستقيم بر چگونه عمل كردن و چگونه انديشيدن خود هستند. اگر مي خواهيد شخص شادتري باشيد , شادمانه تر عمل كنيد. اگر مي خواهيد شخص مهربان تر و با عاطفه تر عمل كنيد. اگر مي پانسمان سوربكت خواهيد منش دوستانه تري داشته باشيد دوستانه تر عمل كنيد.

اشخاص شاد مشتاق تغييرند
ثابت ماندن و تغيير نكردن مخالف همه قوانين طبيعت است . اگر تلاش كنيد كه ثابت اتفاق بيفتيد, در اين صورت هميشه ناراحت خواهيد بوداگر اجازه بدهيد ترس از تغيير كردن شما را متوقف سازد , با محروم شدن از خواسته هاي خود موافق هستيد شما مي توانيد بر اين باور باشيد كه تغيير باعث آزار اشخاص مي شود و در مقابل آن مقاومت به خرج دهيد. يا در عوض مي توانيد تغييرات را با آغوش باز پذيرا باشيد و معتقد باشيد كه وجود آن ها به شما كمك خواهد كرد.

به خود اجازه شكست خوردن نمي دهند
شكست به اين معني نيست كه هيچ گاه به هدف خود نرسيد و يا دليلي بر دست كشيدن از هدف نيست به هدف دست نيافتن تنها يك معني دارد: شما به تمرين و تجربه بيشتري احتياج داريد و مشتاق اشتباه كردن باشيد و تسليم نشويد. اجازه ندهيد يك شكست شما را به گونه اي تحت تاثير قرار بدهد كه همه تلاش هاي خود را از بين ببريد.

شاد بودنتان را تشويق كنيد
از خوشحال بودنتان شاد باشيد و لذت ببريد. هيچ وقت به اين موضوع فكر نكنيد كه خوشحالي كاري بيهوده و اشتباه است.به انتقام گرفتن فكر نكنيد.مردم را ببخشيد.اجازه ندهيد تغييرات آب و هوا، خلق و خوي شما را عوض كند.

عصبانيت هاي تان را كمرنگ كنيد
زمان هاي عصبانيت ، خشم، اندوه و... را كم كنيد. درست است همه اين ها حس هاي طبيعي ماست اما زياده روي و اصرار بر ماندن در « حالت، باعث پايداري غم مي شود. نگذاريد ذهنتان مشغول چرنديات شود.

شور و اشتياق را به مزه زندگي اضافه كنيد
هر كسي تقديري در زندگي دارد و اين به عهده خودش است كه با قسمت خود بجنگد يا با آن همكاري كند اما آيا اين حرف به اين معني است كه با قسمت خود بجنگند يا با آن همكاري كند
براي هر كاري كه در روز انجام مي دهيد شور و اشتياق داشته باشيد. اگر مجبور به انجام دادن كاري هستيد هم آن را با اشتياق و علاقه انجام بدهيد تا كم كم به كار محبوب شما تبديل شود. اگر نشد پس بهتر است كه آن كار را براي هميشه كنار بگذاريد. به ديگران كمك كنيد و انتظار ساكارز اين را كه كمكتان جبران شود، فراموش كنيد. كمك كردن بدون توقع به شادشدن خودتان كمك زيادي مي كند.

يك زندگي ايده آل
زندگي هيچكس ايده آل نيست. درواقع، هيچ چيز در زندگي كامل نيست. كمال چيزي نيست كه به دنبالش باشيد. ممكن است تصور كنيد كه باعث شادي تان مي شود اما احتمال اينكه اينكار را نكند بيشتر است. قدر زندگي را همانطور كه هست - چالش انگيز، رنگي، جالب و پر از موانع و مشكلات - دانستن، چشم هايتان را به اين واقعيت باز خواهد كرد كه براي شاد بودن نياز به داشتن يك زندگي كامل نداريد. سختي ها، موانع و مشكلات شما را قوي تر مي كنند و كمكتان مي كنند زيبايي زندگي را درك كنيد.

شنا كردن در درياي پول
خيلي از ما اسير اين فكرهاييم كه با پول چه چيزهايي را مي توانيم بخريم و يادمان مي رود به خودمان گوشزد كنيم كه با پول چه چيزهايي را نمي توانيم بخريم. يادتان باشد كه پول را هميشه در ذهنتان نگه داريد اما نه در قلبتان. ثروت واقعي درياي پر از پول نيست. نعمت هايي كه داريم ما را ثروتمند مي كند. يك روح پر زرق و برق هميشه بهتر از يك ماشين پر زرق و برق است.
زندگي شاد محصول زندگي كردن در لحظه حال است كه اگر از آن خوب استفاده بشود تكيه گاه و ضريب اطميناني براي داشتن آينده اي خوب و فوق پانسمان عسل العاده است. اشخاص فقط باآن چه كه امروز انجام مي دهند مي توانند آينده خود را تحت تاثير قرار دهند.

برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/11  | ۰۸ | نویسنده : drwound |
[ ]