کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
معيار انتخاب همسر
با اين كارها همسر خود را در مسير خيانت قرار ميدهيد
معمولا خيانت ها از جانب مردان انجام مي شود و علت خيانت همه مردان متفاوت است اما گزارشات انجام شده نشان مي دهد كه اكثر خيانت ها به دليل رفتارهاي اشتباه زنان در زندگي مي باشد.

به گزارش ، متاسفانه مشكل خيانت در برخي از مردان مشاهده ميشـود كه در نهايت موجبات تخريب روابط خـانـواده را ايجاد مي كند ؛ مردان بيش از زنان در زندگي مشترك خيانت مي كنند و از سن 28 تا 50 سالگي بيشترين خيانت ها از سوي مردان انجام مي شود.

آيا تا به حال به اين فكر كرده ايد كه به چه علتي مردان به زنان خيانت مي كنند ؟ اگر مي خواهيد بدانيد چه علتي براي خيانت مردان وجود دارد پيشنهاد مي كنيم اين قطره فروزومال مطلب را مطالعه كنيد تا پاسخ پرسش خود را بيابيد.

ولي سوالي كه پيش مي آيد اين است كه واقعا دليل بي وفايي و خيانت مردان چيست؟ شايد باور نكنيد، ولي اين مسئله هميشه بخاطر روابط جنسي نيست و اين حقيقت بعد از مصاحبه با تعدادي از مردان بعد از خيانت حاصل شده است .

در كل دليل خيانت مردان براي همه مردان مشابه نيست و تفاوت هايي دارد اما ريشه ي اكثر آنها در رفتارهاي همسرانشان است كه اين بخش از نمناك را به بررسي برخي از اين رفتارها خواهيم پرداخت پس خانم ها اين مطلب را به عنوان يك زنگ خطر بدانند و تا حد ممكن از انجام چنين رفتاري خودداري كنند .

1- مراقب خود نيستيد و به خود اهميتي نميدهيد
شما نمي توانيد همسر خوبي باشد مگراينكه مراقب پزشكي كودكان خود باشيد.بهترين همسر كسي است كه مراقب سلامت هيجاني, روحي و جسمي خود باشد چرا كه با داشتن اين سه مهم در رابطه زناشويي و ارتباط روحي و عاطفي موفق خواهيد بود.

2- زياد غر مي زنيد
مطالعات زيادي نشان داده است كه غر زدن زياد مهم ترين عامل جدايي زوج ها و نارضايتي آنها از يكديگر است.به ياد داشته باشيد كه همسر شما نبايد طبق برنامه ريزي و خواسته ي شما همه كارهايش را انجام دهد پس غر نزنيد.

3- همسر خود را ناديده مي گيريد
سپري كردن زمان زياد با همسر دليل بر تكراري شدن و.. نيست بلكه بايد چسب بخيه ابراز محبت شما نسبت به همسرتان مداوم باشد البته به اندازه.

4- شنونده ي خوبي نيستيد
شايد فقط تكان دادن سر به نشانه موافقت و يا شنيدن صحبت هاي همسرتان بسيار ساده باشد اما عواقب سختي به دنبال خواهد داشت چرا كه توجه شما به صحبت هاي همسرتان براي او اهميت زيادي دارد واگر او اين را از شما نبيند.....

5- در مورد مشكلات با هم صحبت نمي كنيد
ناديده گرفتن مشكلات آنها را ناپديد نمي كند بلكه بسياري از مشكلات با نپرداختن به آنها بدتر ميشوند و در نتيجه ميتوانند موجب خشم و... شوند

6- در موافقت با همسرتان لجوج هستيد
اين عمل نتيجه اي جز درمان سوختگي با آب جوش عصبانيت و مرافعه نخواهد داشت.

7- عشق همسرتان را تست مي كنيد
اگر به فكر اين هستيد كه بفهميد همسرتان چقدر عاشق شماست و در اين راه تلاش ميكنيد؛ بدانيد كه به نتيجه خوبي نخواهيد رسيد شما بايد عشق خودتان نسبت به همسرتان را تست كنيد

8-به همسرتان در جمع توهين مي كنيد
چيزي بدتر از توهين كردن به همسرتان در جمع نيست چرا كه اگر در تنهايي خود بدترين دعواها را سپري كنيد بخشش بسيار راحت تر است تا اينكه در جمع با همسرتان حتي بلند صحبت كنيد.

9- در وقت گذراني با دوستانتان زياده روي مي كنيد
رابطه و گذراندن وقت با دوستان تاثير خوبي بر روحيه و زندگي انسان دارد اما اگراين روابط تعادل زندگي شما را به هم بريزد مي تواند به همان اندازه تاثير منفي بگذارد.

10- از همسرتان پيش كسي گلايه مي كنيد قيمت پماد زخم بستر كه بسيار اشتباه است
هرگز مادر, خواهر ... را براي گلايه كردن به خانه خود دعوت نكنيد يا به خانه آنها براي گلايه از همسرتان نرويد اگر از همسرتان گله داريد مستقيم و به نحو درست با خود او در ميان بگذاريد

برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/11  | ۰۸ | نویسنده : drwound |
رازهايي كه دختران قبل از ازدواج بايد بدانند
اگر دختري در سنين ازدواج هستيد، بهتر است مردان را بهتر بشناسيد .

به گزارش ، اگر دختري در سنين ازدواج هستيد، بهتر است مردان را بهتر بشناسيد.

١) مردان در مورد احساسشان صحبت ميكنند اما...
مردان ترجيح مي دهند درمورد احساساتشان غيرمستقيم صحبت كنند. پس از همسرتان بخواهيد برنامه اش را براي تعطيلات آخر هفته بگويد يا اينكه فكر و تصور خود را در مورد شما و اولين باري كه شما را ملاقات كرده است، بيان كند. پاسخ او روشن مي كند احساسش چيست و اين گونه خود را به شما نزديكتر مي بيند.

۲) مردان با كارهايشان دوست داشتن را بيان ميكنند
بيشتر مردان ترجيح ميدهند احساسات و حس دوست داشتن را با انجام برخي كارها بيان كنند، مثلا وقتي وسايل خراب خانه را تعمير يا حياط را تميز ميكنند يا سطل زباله را بيرون ميبرند، دوست داشتن خود را نشان ميدهند. حتي خريد كردن براي خانه و زيباسازي محيط آن قطره فروزومال هم بيانگر اين است كه شما را دوست دارد.

۳) مردان ازدواج را جدي ميگيرند
مردان معمولا از ابراز سريع نظر خود واهمه دارند. شواهد نشان ميدهد آنها ازدواج را بيشتر جدي ميگيرند ولي ممكن است مدت طولاني تري طول بكشد تا احساس خود را بيان كنند زيرا ميخواهند مطمئن شوند كاري كه انجام ميدهند، درست است. نتايج يك بررسي روي مردان متاهل نشان داد وقتي مردي با اطمينان كامل تصميم به ازدواج ميگيرد، همه جوانب را بررسي كرده و بيشتر معيارها را مطابق ميل خود مي بيند. ۹۰ درصد مردان مي گويند اگر قرار باشد دوباره ازدواج كنند، با همين همسرشان ازدواج خواهند كرد.

۴) او يك شنونده واقعي است
بيشتر ما خانمها وقتي حرف هاي ديگران را گوش مي كنيم معمولا با حركات اشاره و بدن و گفتن كلماتي مثل بله يا نه يا ميدانم به آنها نشان ميدهيم به حرفهايشان گوش ميدهيم. اين اشارهها، بخشي از نظر و درك ما را به فردي كه در حال صحبت است، منتقل ميكند اما اين در مورد مردان صدق نميكند. وقتي كه با همسر خود صحبت ميكنيد و چيزي نميگويد يا حركتي از او نميبينيد، به معني آن نيست كه گوش نميدهد بلكه ترجيح ميدهد ساكت چسب بخيه باشد و درمورد آنچه شما مي گوييد، فكر كند.

۵) مردان بيشتر عمل مي كنند
مردان روابطشان را با عمل تقويت مي كنند، نه احساس. بسياري از مردان، با انجام فعاليتهايي مانند ورزش و پياده روي همراه همسرشان و رابطه زناشويي سعي ميكنند به همسرشان نزديكتر شوند.

۶) مردان زماني را براي خود ميخواهند
اگرچه مردان سعي مي كنند در بسياري از فعاليتهاي خانواده مشاركت كنند اما همه آنها نياز دارند زماني مخصوص خود داشته باشند. زماني كه تنها در گوشهاي بنشينند و تفكر كنند. اگر چه مردان از انجام بازي شطرنج، باغباني يا رفتن به باشگاه ورزشي لذت ميبرند اما مثل همه، گاهي دوست دارند كسي در كنارشان نباشد و به تنهايي به كارهاي مورد علاقه شان بپردازند. وقتي هر يك از زوجين زمان و مكاني را براي تنهايي داشته باشند، بيشتر به هم علاقهمند خواهند شد.

۷) مردان مثل پدرانشان عمل ميكنند
اگر مي خواهيد بدانيد مردي كه قصد داريد با او ازدواج كنيد چگونه مردي است و چه رفتاري دارد، به رفتارهاي پدرش نگاه كنيد. مردان نقش خود و رابطه با همسرشان را از پدرشان ميآموزند. اگر ميخواهيد بدانيد كه چگونه با شما رفتار پزشكي كودكان خواهد كرد، ببينيد پدرش چه رفتاري با مادرش دارد.

۸) مردان زبان بدن را نميدانند
مردان كمتر درمورد زبان اشاره و حركات بدن ميدانند و تغيير لحن صدا و حركات صورت براي آنها كمتر مفهوم دارد. همچنين ممكن است ديرتر ناراحتي زنان را كه در چهره شان نمايان است يا پيام هاي اشارهاي و لحن صدا را تشخيص دهند، بنابراين اگر مي خواهيد مطمئن شويد پيام را دريافت كردهاند مستقيما آن را بيان كنيد.

۹) واكنش مردان سريعتر است
زنان در واكنش نشان دادن به برخي امور و كارها ديرتر از مردان عمل ميكنند و مدت طولانيتري براي بيان واكنش و تفكر نياز دارند. حتي ممكن است در مقابل مردان بيشتر احساس اضطراب و استرس داشته باشند اما مردان در مقابل حوادث واكنش سريعتري نشان مي دهند بنابراين وقتي هنوز مي خواهيد درمورد مباحث شب گذشته صحبت كنيد، ممكن است همسرتان آن را از ياد برده باشد.

۱۰) مردان به قدرداني واكنش نشان ميدهند
قدرداني از همسر ميتواند تفاوت زيادي در رفتارهاي آنها و روابطشان ايجاد كند. مطالعه ها نشان ميدهد وقتي از زحمات مردان قدرداني و به آنها ارزش گذاشته ميشود، بيشتر درمان سوختگي با آب جوش سعي ميكنند در انجام كارهاي خانه و مراقبت از كودك خود را درگير كنند و خود را تكيه گاه خواهند دانست.

۱۱) مردان، لذت بردن همسر خود را دوست دارند
خوشحالي و شادابي يك زن براي همسرش بسيار بااهميت است. يك مرد تا زماني كه همسرش درمورد احساسش صحبت نكند از آن باخبر نميشود، بنابراين بهتر است احساسات و خواستههايتان را بيان كنيد. خواسته خود را صريحا بگوييد، زيرا مردان طفره رفتن را دوست ندارند. اگر خواسته خود را واضح بيان كنيد، نه تنها گوش مي كند، بلكه از خشنود شدن شما احساس خوبي خواهد داشت.

۱۲) مردان در مورد ظاهر خود دچار اضطراب مي شوند
بسياري از مردان در برخي موقعيت ها دچار اضطراب ميشوند، مخصوصا وقتي سنشان افزايش پيدا ميكند. يك مرد ممكن است در مورد جسم و تواناييهاي خود نگران شود. اگر ميتوانيد، به او كمك كنيد تا روش هاي آرام سازي را ياد بگيرد و مطمئنش كنيد هنوز هم او را مانند قبل دوست داريد، در اين صورت كمتر در روابط زناشويي دچار استرس ميشود.

۱۳) مردان نياز دارند دوست داشته شوند
اگر يك مرد احساس كند از سوي قيمت پماد زخم بستر همسر مورد بيمحبتي قرار گرفته، ممكن است به فرد ديگري متمايل شود تا رضايت او را جلب كند. براي پرهيز از اين موضوع زنان بايد نيازهاي عاطفي همسر خود را درك كنند و براي رفع نيازهاي وي بكوشند.

برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/8/11  | ۰۷ | نویسنده : drwound |
[ ]