کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
نقطه جي (G) يا جي اسپات در زنان كجاست؟ همه چيز در مورد پزشكي

در مورد نقطه جي (G) يا جي اسپات چقدر اطلاعات داريد؟ آيا اين ناحيه تحريك شونده فقط در زنان وجود دارد يا مردان هم نقطه جي دارند؟ آيا همه زنان مي توانند جي اسپات خود را پيدا كنند؟ چه پوزيشن هايي بيشتر باعث تحريك جي اسپات مي شوند؟ اگر همه اين ها سوالات شما است با ما همراه باشيد تا در اين مورد اطلاعات بيشتري كسب كنيد. در اين مقاله از بخش جنسي دكتر زخم به بررسي مكان نقطه جي در زنان و راه هاي تحريك بيشتر آن خواهيم پرداخت.

نقطه جي چيست؟

نقطه گرانفبرگ يا به اختصار نقطه جي، نقطه اي است كه ابتدا توسط پزشكي به نام گرانفبرگ،  كه در زمينه زنان تخصص داشت در سال ۱۹۴۴ توضيح داده شد. در خصوص نقطه جي ، متخصصان نظريه هاي مختلفي دارند. مثلا يكي از اين نظريه ها، نقطه جي را در پروستات هم مطرح مي كند. اين نظريه مقبول متخصصان زنان واقع شده است.

نقطه جي

مثلا يكي از متخصصان زنان، نقاط ديگري از اندام هاي جنسي، مانند ميزراه را به نقطه جي به عنوان نقاط لذت مي افزايد و عقيده دارد كه با برخورد به واژن، باعث تحريك زن و ايجاد ارگاسم در او مي شود. همچنين اين پزشك علاوه بر نقطه جي به وجود نقاط لذت ديگري در بدن زنان اشاره مي كند.

محل قرار گرفتن نقطه جي در بدن زنان

نقطه جي در اندام تناسلي زنان، ممكن است در قسمت هاي مختلفي باشد و محلش تغيير كند و همچنين در هر زني در يك موقعيت خاصي قرار دارد. در نتيجه براي اين نقطه يك محدوده اي از زير ميزراه و دهانه ي واژن به سمت داخل سقف واژن در نظر مي گيرند، به نام محدوده ي جي. اين محدوده را مي توان با انگشت حس كرد.
در بعضي از خانم ها نقطه جي وجود ندارد. معمولا در خانم هايي كه نقطه جي دارند، اين نقطه در دو و نيم تا پنج سانتيمتري ديواره جلويي واژن بوده و با ۲ بند انگشت مي توان آن را پيدا كرد. بهتر است از انگشت سبابه استفاده كنيد.

وقتي كه با انگشت آن نقطه را پيدا كرديد، براي تعيين اندازه آن بايد به عكس العمل زن توجه كنيد. اگر لمس نقطه جي زن را تحريك نكند، اين به اين معني است كه اندازه اسميت اند نفيو اش از نخود هم كوچك تر بوده و در صورتي كه زن تحريك شد، اندازه اين نقطه از نخود بزرگتر خواهد بود.

نقطه جي

ولي به طور كلي لمس نقطه جي در زناني كه آن را دارند، تجربه لذت فراواني را به آن ها خواهد داد. البته به شرط آن كه تحريك به درستي صورت پذيرد. حتي در بعضي از اين زنان، بعد از تحريك نقطه جي، خروج آب يا مني از واژن هم صورت مي گيرد. همچنين بافت نقطه جي ويژگي هاي متمايزتري نسبت به بافت هاي اطرافش كه نرم هستند و شكلي صاف دارند، دارد.

يكي از اين ويژگي هاي متمايز از ديگر بافت هاي اطرافش، زبر بودن و ديگري گرد بودن آن مي باشد. به اين ترتيب اگر مي خواهيد ببينيد كه اين نقطه را داريد يا خير، بايد در دو و نيم تا پنج سانتي متري ديواره جلويي واژن خود دنبال نقطه اي زبر و گرد شكلي بگرديد كه در لمس با بافت هاي اطرافش متفاوت باشد.

بعضي مواقع ممكن است لمس اين نقطه باعث اذيت شما شود. پس با لمس متوجه مي شويد اين نقطه تحريك كننده هست يا آزاردهنده. بعد از پيدا كردن محل نقطه جي و دانستن اين كه دست زدن به آن باعث لذتتان مي شود، نوبت به اين مي رسد كه بدانيد با چه حركتي روي اين نقطه به اوج لذت خود مي رسيد يا به عبارت ديگر در حداكثر تحريك جنسي و ارگاسم قرار مي گيريد. البته در روزهاي مختلف ميزان حساسيت به نقطه جي فرق مي كند.

به دليل موقعيت نقطه جي كه در نزديك مثانه واقع شده است، ماليدن اين نقطه به مثانه فشار آورده و احساس پاشيدن به شما دست مي دهد، همانند احساس دفع ادرار. پس بهتر است قبل از خودارضايي و يا رابطه ي جنسي، مثانه خود را تخليه كنيد تا فشار كمتري به مثانه وارد شود و در طول تحريك جنسي، حداقل اين احساس دفع ادرار به شما دست ندهد.

همان طور كه قبلا ذكر كرديم، در بعضي از زنان ممكن است از يك غده به نام غده شبه پروستاتي، مايع مني هم خارج شود، اين مايع از ميزراه بيرون مي آيد، همان مجرايي كه ادرار از آن خارج مي شود. در اين مواقع افراد ممكن است به اشتباه فكر كنند كه ادرار كرده اند.

نقطه جي

پوزيشن سيكاكر هاي تحريك كننده جي اسپات

در جي اسپات شما فقط تحريك نقطه جي را بر عهده داريد. پس بايد روي پوزيشن بدنتان و ميزان نزديك شدن شوهرتان به خودتان تمركز كنيد.
اولين پوزيشني كه براي تحريك نقطه جي توصيه مي كنيم، پوزيش خرچنگي است. البته اگر به اين پوزيشن علاقه داشته باشيد. يعني دوست داشته باشيد روي شوهر خود باشيد.
پوزيشني كه شوهر شما در آن وضعيت مي تواند به راحتي جي اسپاتتان را به طرق مختلف تحريك كند، پوزيشن ورودي عقب مي باشد. البته اين تحريك بايد طبق اصول خود صورت بگيرد. در اين پوزيشن مرد به راحتي نمي تواند در داخل واژن شما فرو ببرد و در بياورد. او براي اين كار حركات آسياب مانند يعني رو به جلو يا بالا انجام مي دهد. اگر اين حركات را عميق انجام دهد، سر آلتش به جي اسپات شما برخورد مي كند و باعث لذت جنسي شما مي شود. البته اگر بيشتر به داخل فرو كند، ممكن است آلتش از واژن خارج شده و از جي اسپات بگذرد. شما مي توانيد محل دقيق جي اسپات خود را به او گفته تا او در همان محدوده به آن جا ضربه بزند و شما را به اوج لذت برساند.
اگر دلتان مي خواهد در طول رابطه جنسي شوهرتان در نزديك شما بوده و دستهايش شما را در بر بگيرد، توصيه ي ما پوزيشن قاشق چايخوري مي باشد. همچنين اين پوزيشن مثل پوزيشن قبل، شرايط خوبي را براي برخورد با جي اسپات را فراهم مي كند.

نقطه جي

تقويت نقطه جي با تزريق چربي و ژل

نقطه جي را با روش هاي مختلفي مي توان تقويت كرد. بر حسب نوع روش، ميزان ماندگاري آن هم متفاوت خواهد بود. معمولا اگر با ژل انجام شود ماندگاري ۳ تا ۴ ماهه اي را خواهد داشت ولي اگر با چربي انجام شود، ماندگاري بالاتري را به شما خواهد داد.

پس به زناني كه حداكثر لذت جنسي را مي طلبند، توصيه مي كنيم از روش تزريق چربي استفاده كنند. در اين روش چربي به نقطه جي تزريق مي شود. اين عمل تحت بي حسي موضعي پانسمان لوهمن روشه انجام شده و بنابراين درد ندارد. هزينه ي اين عمل بستگي به ميزان چربي مورد نياز و نيز مواد مورد استفاده، براي لابياپلاستي و حق عمل جراح دارد.

همچنين اگر واژن عفونت داشت، بايد قبل از عمل، عفونت درمان شود. بعد از تزريق چربي به واژن توسط جراح زيبايي زنان، از رابطه جنسي و دوش آب گرم و تماس آن ناحيه با آب گرم به مدت ۳ روز خودداري كنيد. در اين چند روز آن ناحيه را ماساژ ندهيد.
در روش تزريق ژل به واژن از يكي از سه گروه ماده ذيل براي پر كردن استفاده مي شود :

  • پركننده هاي موقت
  • پر كننده هاي دائم
  • پر كننده هاي نيمه موقت

نقطه جي

وقتي كه از مواد پركننده موقت استفاده شود، بعد از زمان كمي خاصيتش از بين رفته و نياز مجدد به تزريق پيدا مي كند. زماني كه از اين مواد پركننده استفاده شود، ميزان ماندگاري آن ۳ تا ۱۲ ماه خواهد بود.
مواد نيمه پركننده مثل پري متيل كريلات كه به واژن تزريق شده و باعث تقويت نقطه جي و جوانسازي آن نيز خواهد شد. لازم به ذكر است كه اين مواد نيمه پركننده در بدن جذب نمي شوند.
استفاده از مواد پركننده دائمي در تزريق ژل به واژن باعث ماندگاري ۵ ساله و نيز جوان سازي واژن مي شود.
معمولا جوان سازي واژن در خانم هايي كه افتادگي واژن دارند، نياز مي شود. افتادگي واژن به دنبال زايمان و افزايش سن زن اتفاق مي افتد. پس اگر ژل به واژن تزريق شود باعث جوان سازي آن و اگر به نقطه جي تزريق شود باعث افزايش ارگاسم زن خواهد شد.
تزريق ژل به نقطه جي يا هيالورونيداز، تحت بي حسي موضعي و در كوتاه ترين زمان صورت مي گيرد و بعد از آن زن در رابطه جنسي به اوج لذت خود خواهد رسيد. همچنين با اين كار مي توان از مشكلات زناشويي كه به دليل عدم لذت زن در طي رابطه جنسي در زندگي زن و مرد به وجود مي آيد، پيشگيري كرد.
در زناني كه اختلال خونريزي دارند، شيرده يا حامله هستند، عفونت مثانه يا آلرژي شديد دارند و يا به ژل آلرژي دارند، دچار آتروفي پوست شده اند، زناني كه گاز عسل در ۶ ماه پيش اكوتان مصرف كرده اند و يا اختلال رواني دارند، تزريق ژل نبايد انجام شود.منبع
برچسب‌ها: نقطه جي، تحريك نقطه جي، تقويت نقطه جي، جي اسپات،


تاريخ : ۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۲:۳۸:۴۷ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]