کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
گياهان ضد سرطان همه چيز در مورد پزشكي
 گياهان شگفت انگيز براي پيشگيري و بهبودسرطان
اسم سرطان كه مي آيد ، تن و بدن خيلي ها مي لرزد. تصور انسان رنجوري كه با بيماري دست و پنجه نرم مي كند خيلي خوشايند نيست.

به گزارش ، شيمي درماني ، ريزش موها ، كم شدن وزن و.... اما درسالهاي اخير روش هاي تازه اي براي درمان سرطان كشف شده است. محققان اروپايي به اين نتيجه رسيده اند برخي از گياهان تاثير معجزه آسايي در متوقف كردن روند رو به رشد سرطان دارند. مارچوبه ، تره فرنگي و رازيانه سه گياهي هستند كه مي توان مشكل عروقي از آنها به عنوان داروي ضد سرطان نام برد. اگر مي خواهيد درباره اين گياهان ضد سرطان بيشتر بدانيد با ما همراه شويد.

رازيانه و سرطان سينه
ابتلا به سرطان سينه كابوس بسياري از زنان است. خيلي ها نگرانند كه به اين بيماري دچار شوند. اگر شما هم جزء اين افراد هستيد اصلا نگران نباشيد. تحقيقات در سال هاي اخير نشان داده است كه خوردن رازيانه مي تواند تا حد زيادي از ابتلاء به اين بيماري جلوگيري كند. رازيانه گياهي پاييزي است اما در ساير فصول سال نيز مي توان آن را به صورت چاي مصرف كرد.

اين گياه سرشار از ويتامين ث ، كلسيم ، پتاسيم و فيبر است و روي استخوان ها نيز اثري مثبت دارد. اما اسپري پرونتوسان مهمترين تاثير رازيانه افزايش شير مادران و همچنين جلوگيري از ابتلاء به سرطان سينه دارد. اين گياه داراي مقاديري استروژن است طبيعي است و به همين دليل براي جلوگيري از ابتلاء به سرطان سينه و همچنين جلوگيري از رشد سلولهاي سرطاني نيز بسيار مفيد است. البته توجه داشته باشيد كه خوردن اين گياه در زمان بارداري منع شده و در صورتي كه دچار مشكل غلظت خون هستيد بهتر است كه از مصرف اين گياه پرهيز كنيد.

مارچوبه درماني در سرطان
مارچوبه مهمترين گياه در درمان سرطان هاي مختلف است. مجله اخبار سرطان در ماه دسامبر سال 1979 ميلادي مقاله اي درباره اثرات مفيد مارچوبه براي درمان سرطان محلول پرونتوسان به چاپ رساند. پس از آن بود كه موسسات زيادي در سطح دنيا به سمت تحقيقات در مورد اثرات مارچوبه بر روي سرطان رفتند. برخي معتقدند كه اين گياه اثر معجزه آسايي بر توقف رشد سلول هاي سرطاني در بدن بيماران دارد.

هر چند اين نظرات هيچ گاه تاكنون كاملا به اثبات نرسيده است اما تحقيقات جديد نشان مي دهد كه اين گياه در درمان و كاهش فعاليت سلولهاي سرطاني غدد لنفاوي ، مثانه ، پوست و ريه موثر است. مطالعات دانشمندان انگليسي نشان داده است استفاده از اين گياه به بيماران سرطاني كمك زيادي كرده است و به همين دليل در اروپا مارچوبه مهم ترين راه حل درمان سرطان است.

سرطان پروستات و اسپري لينوورا كنگر فرنگي
شايد شما اطلاع نباشيد كه اين ماده غذايي تا چه اندازه در پيش گيري از سرطان موثر است اما مردم منطقه مديترانه به خوبي به اين موضوع واقف هستند. نزديك به 3000 سال است كه مردمان اين نواحي از كنگر فرنگي در غذاهاي خود استفاده مي كنند و از قديم اعتقاد داشتند كه اين گياه در درمان بيماري هاي مختلف موثر است.

به تازگي محققان به تاثيرات بسيار مثبت اين گياه پي بردند و چيزي در حدود 200 مقاله در مورد اين گياه در قاره اروپا چاپ شده است. محققان در دانشگاه جورج آگوست آلمان به اين نتيجه رسيده اند كه اين گياه در درمان سرطان پروستات مفيد است. اين گياه بر ترشح هورمون استروژن در بدن تاثير مي گذارد و باعث ژل پرونتوسان مي شود فرد دچار سرطان پروستات نشود، علاوه بر اين كنگر تاثير زيادي در جلوگيري از رشد سلولهاي سرطاني ، خصوصا سرطان پروستات دارد.

منبع: باشگاه خبرنگارانمنبع
برچسب‌ها: شيمي درماني، سرطان، گياهان ضد سرطان، انواع سرطان، درمان انواع سرطان، برجام، قيمت خودرو، صادرات نفت، لايحه پالرمو، كره شمالي، بهداشت نيوز، وزارت بهداشت، سلامتي، طب سنتي، طب ايراني،


تاريخ : ۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۲:۵۸:۴۷ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]