کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
كثيف ترين وسيله در بيمارستان همه چيز در مورد پزشكي
كثيف ترين وسيله در مطب پزشكان بيمارستان چيست؟
در مطب پزشكان بيمارستان به علت رفت و آمد بيماران مختلف ميكروب هاي زيادي وجود دارد اما يك وسيله در آنجا ركورد ميكروب هاي توالت فرنگي را شكسته است.

به پماد آلفا براي جوش صورت گزارش كثيف ترين وسايل در مطب پزشكان معمولا آن چيزي نيست كه شما بهش فكر ميكنيد در اين بخش آن را به شما معرفي خواهيم كرد و ميگوييم كه چگونه ميتوانيد از آن جلوگيري كنيد:وسيله پزشكان

ملاقات با پزشك بايد به ما كمك كند تا سرما خوردگي هاي معمول را از بين ببريم سوختگي با آب جوش و يا از مسائل و مشكلات سلامتي جلوگيري شود و به طور كلي ما را خوب نگه دارد.

اما فراتر از آن ،سرفه كردن و عطسه كردن افراد بيمار در اتاق انتظار است كه جرم ها را در آنجا انباشته ميكند و شما هيچ وقت نميدانستيد.
وسايل آلوده پزشكان در مطب و بيمارستان

در واقع تحقيقات اخير نشان ميدهد خريد قطره آهن فروزومال كه بيشترين جرم ها معمولا بر روي قلم كليپ بورد است كه براي امضاء پرونده ها استفاده ميشود.محققان چند مورد معمول را در 3 مطب آزمايش كرده اند تا ببينند ميكروبي ترين سطح كدام است؛

آنها 12 آزمايش را در 4 سطح انجام داده اند و متوجه شده اند كه بيشتر آنها توسط بيماران و پزشكان در مطب ايجاد پماد زخم بستر شده است. نتايج جالب و قابل توجه اي بود. قلم كليپ بورد بيش از 46 هزار ميكروب تقريبا برابر با يك توالت فرنگي داشت.

تجزيه و تحليل در چندين مطب عمومي پزشكان نشان داد كه ، ميكروب ها بر روي قلم كليپ بورد به شكل تقريبا 8 ميليون كلني، در هر اينچ مربع زنده هستند.
آلودگي هاي وسيله پزشكان در بيمارستان

اين مري انسان نتيجه نشان ميدهد كه باكتري ها ميتوانند به سادگي تكثير شوند و به سرعت باكتري هاي ديگري از هم نوع و مشابه خود به وجود آورند.

صفحه كليد پزشكان، در رنك دوم از كثيف ترين وسايل پس از صندلي و دستگيره در اتاق انتظار قرار گرفته است.همه آنها حتي باز هم بيشتر از صندلي توالت باكتري و ميكروب دارند.

منبع: نمناكمنبع
برچسب‌ها: بهداشت، سلامتي، بهداشت نيوز، قيمت خودرو، برجام، سازمان ملل، لايحه بودجه، اتحاديه اروپا، كره شمالي، كميته امداد، عربستان سعودي، استيضاح وزير، شوراي نگهبان، واژگوني اتوبوس، قيمت نفت، بارش برف،


تاريخ : ۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۳:۴۷ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]