کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
خواص گردو براي بيماران قلبي همه چيز در مورد پزشكي
 اين افراد زياد گردو بخورند
گردو يكي از منابع فوق العاده پروتئين، فيبر، ويتامين‌ها، آنتي‌اكسيدان‌ها و مواد معدني است. گردو همچنين سرشار از ويتامين اي و آنتي‌اكسيدان است و به اين ترتيب قيمت پماد زخم بستر خطر توسعه بيماري آلزايمر را كاهش مي‌دهد. وجود چربي هاي اشباع در تركيب گردو آن را به يكي از بهترين مواد غذايي براي بيماران قلبي تبديل كرده است.

به قطره فروزومال گزارش : بيماران قلبي زياد گردو بخورند

پژوهش محققان مركز تحقيقات علوم زندگي آمريكا نشان مي‌دهد مصرف منظم 60 گرم گردو مي‌تواند خطرات بيماريهاي قلبي و عروقي را كاهش دهد.

به پزشكي كودكان گزارش ايسنا؛ محققان اين مركز علمي با بررسي هزار و 301 مقاله و 61 آزمون، نشان داده‌اند كه گردو با داشتن چربي‌هاي اشباع، فيبر و پروتئين؛ پتانسيل بالايي را براي كاهش كلسترول بد، فشار خون دياستوليك و التهاب چسب بخيه داشته و خطر بيماري‌هاي قلبي و عروقي را نيز كاهش مي‌دهد.

گردو به تنهايي مي‌تواند كلسترول تام، تري گليسيريد و LDL يا همان كلسترول بد را كاهش دهد. علاوه بر اين گردو تنها آجيلي است كه از ميزان چشمگيري آلفا لينولنيك اسيد درمان سوختگي با آب جوش _گونه گياهي امگا 3_ برخوردار است.

بنابراين مصرف روزانه دو الي سه اونس چيزي معادل 60 گرم گردو مي‌تواند به طور چشمگيري سلامت كلي بدن و به ويژه قلب را تأمين كند و براي بيماران قلبي بسيار مفيد است.

عصر خبرمنبع
برچسب‌ها: آلزايمر، چربي اشباع، مواد غذايي، گردو، خواص گردو، بيماران قلبي، غذاي سالم، بهداشت، سلامتي، بهداشت نيوز،


تاريخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۷:۳۶:۴۷ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]