کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
سير چه خواصي براي بدن دارد همه چيز در مورد پزشكي
اتفاقي كه با خوردن سير براي بدن رخ مي دهد
يكي از خواص سير تاثيرگذاري آن در كاهش چربي خون و رقت خون است و علاوه بر آن به كاهش فشار خون نيز منجر مي‌شود . اين متخصص با اشاره به تاثير

به گزارش : عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي يزد به افرادي كه با مصرف سير لوهمن روشه دچار تپش قلب مي‌شوند، توصيه كرد: طبع سير با پختن از بين نمي‌رود لذا اين افراد بايد در مصرف سير پخته نيز احتياط كنند .

«سير» گياهي از راسته مارچوبه‌سانان از تيره نرگسيان و زير تيره پيازيان و سرده سير است كه در سبد سبزيجات ايراني‌ها از جايگاه خوبي برخوردار است و هميشه جايي در غذاهاي ايراني دارد .

اين سوپرازورب p گياه علاوه بر جايگاه خوبي كه در غذاهاي ايراني دارد به دليل خواص و ويژگي‌هاي قابل اهميت خود، در طب سنتي نيز از ارزش و اهميت زيادي برخوردار است .

«سيد كاظم كاظميني» متخصص طب ايراني در مورد خواص سير اظهار مي‌كند: سير، بادشكن و ضد عفوني‌كننده سوپرازورب c قابلي است و طبعي به شدت گرم و خشك دارد كه شدت اين طبع در هنگام پخت كم مي‌شود .

وي افزود: يكي از خواص سير تاثيرگذاري آن در كاهش چربي خون و رقت خون است و علاوه بر آن به كاهش فشار خون نيز منجر مي‌شود .

اين متخصص با اشاره به تاثير پانسمان phmb سير در تسهيل هضم غذا، بيان كرد: مصرف سير تازه از سير خشك بهتر است و خواص بيشتري را در بردارد .

كاظيمني از تاثير سركه در كاهش مضرات سير براي برخي افراد كه در اثر مصرف ان دچار تپش قلب و افت فشار مي‌شوند، خبر داد.

وي افزود: از سوپرازورب h نظر طب ايراني درجه گرمي و خشكي سير بسيار بالا است و برخي از افراد پس از خوردن آن دچار تپش قلب مي‌شوند و اين در حالي است كه طبع سير با پختن از بين نمي‌رود و اين افراد بايد در مصرف سير پخته نيز احتياط كنند .

ايسنامنبع
برچسب‌ها: سير، خواص سير، چربي خون، كاهش چربي خون، رقت خون، خون رقيق، فشار خون، بهداشت، سلامتي، بهداشت نيوز،


تاريخ : ۱۷ دى ۱۳۹۷ | ۰۵:۱۸:۴۴ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]