کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
جلوگيري از پير شدن پوست همه چيز در مورد پزشكي
پيشگيري از پير شدن پوست
سي سالگي سن آغاز پيري پوست است.

به گزارش : براي جوان ماندن، پوست تان را با كرم متناسب با نوع آن مرطوب نگه داريد، سيگار نكشيد و از قرار گرفتن در معرض آفتاب شديد، اجتناب كنيد.

پوست شما در ۳۰ سالگي :

پيشگيري ساده و تمام و كمال ! در حدود ۳۰ سالگي اولين چروك ها ظاهر مي شوند، كبودي و گودي چشم ها افزايش مي يابند، به حدي سربكت كه كمبود رنگ دانه ها مي تواند باعث برهم خوردن رنگ چهره شود.

حدود ۳۰ سالگي ، پوست تغيير مي كند :

در واقع از اين سن به بعد است كه بازسازي سلول هاي توليد كنندۀ پوست ، كاهش مي يابد. به علاوه، همواري پوست كم مي شود خصوصاً اين حالت در زمان خستگي زودتر به چشم مي آيد. يك بار در هفته از صمغ بر روي پوست تان استفاده كنيد، اين كار بازسازي سلولي را تقويت مي كند. از ماسك هاي مخصوص درخشان كننده براي بازگرداندن روشنايي پوست پانسمان عسل استفاده كنيد. (خصوصاً زنان سيگاري)

معضل كبودي و گودي دور چشم :

باز هم در سي سالگي است كه كبودي و گودي دور چشم اهميت مي يابد. در برخي موارد (استعمال دخانيات، عدم مراقبت هاي مرتب) ممكن است اين كبودي و گودي ها حسابي جا خوش كنند. از آنجايي كه اين بخش از صورت، بسيار ظريف و حساس است و بر روي چهره تأثير مي گذارد، نشانه هاي افزايش سن و خستگي را به خوبي نشان مي دهد. توجه تان به اين قسمت را دو برابر sorbact پانسمان كنيد، صبح و شب با دقت بسيار و به آرامي به خط كاسۀ چشم با دست ضربه بزنيد.

توجه به چين و چروك هاي واضح :

اگر گفته مي شود كه يك زن ديگر هرگز مانند سي سالگي اش زيبا نيست، فقط به خاطر چين و چروك هاي ريز نيست (خطوط باريك اطراف چشم ها و دهان)، بلكه دليلش اولين چين و چروك ها هستند كه خود را در برخي مناطق نشان مي دهند: چين و چروك دور چشم ، خطوط اخم و چين و چروك دور لب ها و بيني . از نسل جديدي از محصولات مراقبتي پانسمان سوربكت « خنثي » بهره ببريد ، اين محصولات جلوي دوگانگي چروك را مي گيرند. با يك تا دو بار در هفته شروع كنيد و سپس در طي سال تعداد دفعات را افزايش دهيد.

با لكه هاي قهوه اي مبارزه كنيد :

۳۰ سالگي آغاز دوره اي است كه پوست ملانين كمتري توليد مي كند و اين دليلي است براي كاركرد نامناسب رنگ دانه ها در اين دوره ، سپس لكه هاي قهوه اي اطراف چشم ها ، لب ها ، روي پيشاني (خصوصاً در طي دوران بارداري يا به دليل ساكارز مصرف قرص هاي ضدبارداري و يا قرارگرفتن در معرض آفتاب) ظاهر مي شوند. براي معالجۀ اين لكه ها، بايد از پوست تان با يك كرم ضدآفتاب يا يك كرم حاوي ويتامين A يا هيدروكينون كه به طور موقت جلوي توليد رنگ دانه ها را مي گيرد، محافظت كنيد.

منبع: باشگاه خبرنگارانمنبع
برچسب‌ها: بهداشت نيوز،


تاريخ : ۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۷:۴۷ | نویسنده : عيسي قاسمي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]